PODZIEL SIĘ

Top 10 złoczyńców z Arrowversum, którzy mogliby powrócić do seriali stacji The CW!

Huntress

Huntress wydaje się jedną z bardziej oczywistych postaci na tej liście, głównie dlatego, że została wspomniana w ostatnim odcinku Arrowa.

W odcinku “Divided” Jerry Bertinelli wyjaśnił Oliverowi los Heleny Bertinelli (Jessica De Gouw). Huntress od połowy drugiego sezonu znajdowała się w podziemnym więzieniu. Wygląda na to, że Helena uciekła.

Będzie to świetna okazja, aby zobaczyć reakcję Bertinelli na Olivera, który z imprezowego chłopca stał się burmistrzem, ożenił się oraz wychowuje dziecko.

SILVER BANSHEE

Innym wartym zanotowania żeńskim złoczyńcą, którego nie widzieliśmy już kawał czasu, jest Slobhan Smythe/Silver Banshee (Italia Ricii).

W pierwszym sezonie Slobhan udawała przyjaciela Kary, aby następnie złączyć siły z Leslie Willis/Livewire w odcinku “Worlds Finest”. Duet złoczyńców wystąpił przeciwko unii bohaterów Flasha i Supergirl. Odcinek kończy się porażką dla antagonistów, zostają wrzuceni do więzienia dla Meta-ludzi.

Absencja Slobhan może być łączona z przeniesieniem kręcenia zdjęć show do Vancouver oraz roli Ricci w Designated Survivor.

Pied Piper

Można powiedzieć, że ostatni występ Hartleya Rathawaya (Andy Meintus) pozostawił go w świetnym miejscu na możliwy powrót.

Podczas odcinka “Flash Back” z drugiego sezonu Barry cofnął się w czasie, żeby uzyskać pomoc od Eobarda Thawne’a (Tom Cavanagh). Kiedy powrócił do teraźniejszości, został uratowany przez Hartleya i Team Flash. Podróż w czasie szkarłatnego speedstera miała wpływ na Hartleya, stanął się on bowiem sojusznikiem Allena, podczas gdy wcześniej obaj panowie toczyli ze sobą walki.

BIZARRO GIRL

Jane Doe/Bizzaro (Hope Lauren) ma dużą szansę na powrót do Supergirl.

Podczas pierwszego sezonu, zostało ujawnione, że Maxwell Lord (Peter Facinelli) eksperymentował na Jane, próbując możliwości na odwzorowanie mocy Supergirl. Po walce łeb w łeb z Jane w odcinku “Bizarro”, Kara i DEO pozostawili Jane w śpiączce.

Teraz, kiedy minęło trochę czasu, fajnie byłoby zobaczyć Jane z powrotem w Supergirl, prawdopodobnie używając mocy dla dobra.

EVERYMAN

Wczesne odcinki Flasha pokazały nam całą masę meta-ludzi, ale było też wielu wyjątkowych, jak Hannibal Bates/Everyman (Martin Novotny).

Posiadał on bowiem umiejętność zmieniania się w każdą postać, jaką dotknął (tylko fizycznie). Ostatecznie został uwięziony w rurociągu, gdzie został do momentu, gdy Thawne potrzebował jego pomocy. Hannibal wcielił się w Wellsa, po czym został zabity.

Jego śmierć nie oznacza jednak, że Hannibal nie ma szansy powrotu. Istnieje bowiem możliwość wystąpienia w Legends of Tomorrow.

THE ROYAL FLUSH GANG

Pamiętacie tych gości?

Restonowie, rodzina rabusiów. Pojawili się pierwszy raz w pierwszym sezonie Arrowa, ujawniając przy okazji unikatowy związek z krucjatą Olivera. Pod koniec odcinka Arrow wsadził członków do więzienia.

Pięknem takich gangów jest to, jak prosto mogą sobie przekazywać pałeczkę. Podobna grupa wystąpiła już we Flashu. Barry pokonał tę wersję gangu w Keystone i wsadził ich do więzienia.

Kolejna inkarnacja grupy mogłaby łatwo być zaprezentowana w innych serialach tego uniwersum.

CASSANDRA SAVAGE

Jednym z najmniej wykorzystanych złoczyńców jest Cassandra Savage (Jessica Sipos). Pojawiła się w odcinku “Leviathan” Legends of Tomorrow, w którym to odwróciła się od swojego ojca i pomogła Ruchowi Oporu.

Argumentem powrotu dla Cassandry może być poniekąd rola zastępcza Scandal Savage. Aktorka może też wystąpić jako sojusznik Legend.

PER DEGATON

Kolejny bohater z Legend, który pozostawił twórcom pole do popisu.

W odcinku “Progeny” zobaczyliśmy podróż Legend do przyszłości, aby zabić młodszą wersję Per Gegatona (Cory Gruber-Andrew), który to wyrastał na dyktatora Konglomeratu Kasni i sojusznika Vandala Savage’a. Różni się to od jego odpowiednika z komiksów, który jest podróżnikiem w czasie.

Byłoby interesująco zobaczyć inną wersję Pera, która odpowiada bardziej swojej komiksowej postaci.

DEATHBOLT

Kolejny złoczyńca, który bez cienia wątpliwości nie został dostatecznie wykorzystany, jest Jake Simmons/Deathboly (Doug Jones) – meta-człowiek z umiejętnością absorbowania elektryczności i strzelaniem laserów ze swoich oczu.

W walce Deathbolt został zabity przez Leonarda Snarta/Captain Cold (Wentworth Miller). Istnieje możliwość, że Flashpoint przywrócił go do życia.

Z drugiej strony Doug Jones jest teraz zajęty innymi projektami, ale nie powinno to przeszkodzić w jego możliwym przyszłym występie.

MANNY

Istnieje jeszcze wiele możliwości do eksplorowania jego historii. W ostatnich minutach pierwszego sezonu Contstantine’a zostało ujawnione, że Manny właściwie organizował powstanie demonów oraz czarnej energii i nigdy nie dostaliśmy możliwości dalszego rozwinięcia tego wątku.

Świetną okazją do pokazania go, byłby jeden z przyszłych występów Constantine’a w Legendach albo w jednym z animowanych odcinków Constantine’a.

***

Jakich złoczyńców Wy chcielibyście zobaczyć? Piszcie w komentarzach.