PODZIEL SIĘ

Fani nadal nie znają kompletnej listy postaci grających w „Avengers: Infinity War”, ale znają garstkę z nich. Przez ostatnie lata wyciekały newsy, mówiące o tym, że superbohaterowie pokroju Strażników Galaktyki czy Doktora Strange’a będą włączeni do filmu, ale fani czekali na potwierdzenie wprost od aktorów. Zoe Saldana ukróca czekanie, tym samym potwierdzając swój występ w „Infinity War”.

Ostatnio gwiazdka brała udział w rozdaniu Złotych Globów i rozmawiała tam z Joshem Horowitzem ze stacji MTV. Saldana potwierdziła swój występ w filmie po tym, jak została zapytana o jego scenariusz: „Nie mam pojęcia, kiedy pozwolą mi go zobaczyć. Nie oczekuję z niecierpliwością na pięć godzin zielonego makijażu, ale za każdym razem, gdy pojawiam się na planie, wiem, że jestem szczęściarą, że mogę tutaj być.”

Fani są ciekawi jak Marvel Studios zbalansuje czas ekranowy tak utalentowanej obsady. W zeszłym roku Kevin Feige powiedział o tym, że scenariusz filmu będzie sprowadzał się do cykliczności, swoistego „tam i z powrotem”: „Cóż, chodzi o scenariusz, a Chris Marcus I Steve McFelly – spośród wszystkich, z którymi pracowaliśmy – mają dobre ręce do zachowywania równowagi. [W pierwszym] „Kapitanie Ameryce” jest wiele postaci; w „Zimowym Żołnierzu” jest wiele postaci i, rzecz jasna, „Wojna bohaterów” ma tak wielu bohaterów jak nigdy dotąd nie mieliśmy, więc mamy do czynienia z bardzo zdolnymi rękoma, jeśli chodzi o dzielenie fabuły w sposób serwujący podstawową narrację, ale [także] ukazujący wiele postaci.”
„Ile razy wszystkie 30, 50, 60 (czy ile ich będzie) postaci pojawi się w kadrze w tym samym czasie? To trudna część.” – kontynuował Feige,  zanim dodał, że tych momentów nie będzie wiele.

loading...
  • Paragelia

    Wszyscy ,,Strażnicy Galaktyki” wystąpią w ,,Avengers” a tak po za tym to Gamore bym ymmm nawet jest zieleń by mi nie przeszkadzała