PODZIEL SIĘ

Drugi sezon serialu Preacher czas zacząć! Oficjalnie serial odbył swoją premierę w dniu dzisiejszym, a media otrzymują mnóstwo nowinek i wywiadów! Nie próżnujemy i przedstawiamy Wam pierwszy artykuł, powracającego po prawie rocznej przerwie – Kaznodziei!

W drugim sezonie wizja serialu całkowicie się zmieni. Główni aktorzy (Dominic Cooper, Ruth Negga i Joseph Gilgun) podczas wywiadów przekonywali o zmianie dynamiki serialu. Aktorzy odczuwają również nieco zmniejszoną obsadę, ale jest to korzystne w celu lepszego przedstawienia pochodzenia trójki bohaterów: Jesse, Tulip i Cassidy. Preacher sezon 2 opowie nam o tym kim są i czego chcą główne postacie oraz jakie były ich pragnienia.

Nie zabraknie również wątku miłości, jednakże nie będzie to łatwa miłość, biorąc pod uwagę Jesse’go i Tulip, w tym czasie popełnią również sporo błędów.

W tym momencie serialu, fani komiksów będą bardziej zachwyceni widowiskiem. Ponieważ produkcja dąży do większego przedstawienia genezy serialu, czyli właśnie komiksów. Jednak niektóre zmiany muszą być nadal dostosowane pod stację AMC i świat telewizji.

“Są rzeczy, które możesz zrobić w komiksach, a których nie możesz robić w telewizji. Ale myślę, że jest to tworzone przez ludzi, którzy kochają komiksy i takie motywy. Motywy są jak najbardziej wierne… Jest to bardzo inteligentny komiks. Czasem może to gwałtowne i ekstremalne, ale zaistnieje wątek filozoficzny. I to, czego Garth chce, to prowokować dyskusję.” – powiedziała Negga.