Superhero Party Rybnik Pink FLARROW.pl

Nowy rok, nowe pomysły i plany do realizacji! Zapraszamy Was do spędzania tego 2017r. wraz z nami! FLARROWersi!

III Zlot fanów FLARROW.pl w Rybniku wraz z imprezą Superhero Party 20.01.2017r. Po raz kolejny widzimy się w Rybniku (taka nasza stolica FLARROW.pl), czyli miejscu gdzie mamy bardzo zgranych FLARROWersów i na których bez wątpienia możemy liczyć i mamy nadzieję, że będzie tak też 20.01.2017r.

Spotkanie zaczynamy od 19:00 (lub może i nawet wcześniej) – wiek bez ograniczeń. Od 19:30 zagramy kolejny turniej w kręgle z NAGRODAMI! (kubki), proszę o zapisywanie się w tej kwestii w tym poście >Wejdź tutaj<.

Po 21:00 zaczynamy imprezę z przebraniem (niewymagane) w naszej ulubionej tematyce, bo superbohaterskiej! Tak to będzie wielki sztos na Superhero Party w Pink Bowling Club Rybnik!

Jak już wiemy do Rybnika przyjadą fani z Warszawy (w tym nasza redaktorka Agata), a redaktor Łukasz z Poznania planuje zorganizowanie wyjazdu z wielkopolski. Jego plan to wypożyczenie samochodu/busu przyjazd przed 19:00 i odjazd o 3:00. Istnieje również możliwość wspólnego dojazdu z Elizą z Katowic/Mysłowic. Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosimy pisać wiadomość na nasz fanpage na facebooku, komentarz pod tym artykułem lub na maila: [email protected]

Warto sprawdzać nasze wydarzenie na facebooku, ponieważ organizujemy konkursy facebookowe! A za najlepsze przebranie podczas imprezy – będzie super nagroda o dużej wartości!

Oczywiście nie zabraknie również gadżetów! 🙂