PODZIEL SIĘ
Film Justice League wejdzie do kin, zanim zdążymy się obejrzeć, więc nie będzie lepszego momentu na to, by dowiedzieć się, czemu Trójca DC – Wonder Woman, Superman i Batman – jest taka ważna. DC wypuściło nowe wiadomości o “Trójcy”, wyjaśniając, jak ta trójka będzie współgrać oraz walczyć w nadchodzącym Justice League. W filmowym uniwersum Batman i Superman nie zaczęli znajomości najlepiej, dlatego Wonder Woman jest taka ważna w tym zespole.

“Ma ona w sobie coś takiego, co popycha ją do czynienia dobra i sprawiania, by wszystko było lepsze. Walka jest jej ostatnią opcją” Powiedziała Gal Gadot. Jako widzowie widzieliśmy w Batman vs Superman, że to kłóci się z metodami Batmana, które są bardziej agresywne. Jest to sprzeczne również z Supermanem, który jest bardziej jak Diana pod wieloma względami, chociaż często rozprasza go to, jak widzi jego świat.

Paul Dini jest zaznajomiony z tą dynamiką i wie, że Wonder Woman jest kluczem, aby ta dwójka zabłysła jak najjaśniej.

Pracuje nad nimi aby wyciągnąć z nich to, co najlepsze” Mówi Dini “Z Supermanem pracuje nad tym, aby sprowadzić go trochę na ziemię. Chcę go odwieźć od staromodnych idealizmów, ponieważ ona widziała już wiele i zna historię świata oraz to, jak ludzie mogą się zachowywać.

To nie mogło być bardziej prawidziwe wobec Supermana, którego fabuła koncentrowała się na tym, jak postrzega go świat. Wonder Woman jest w stanie ukazać mu prawidłową perspektywę, a będzie tego potrzebował, kiedy wróci.

Batman potrzebuje jednak innego podejścia, ale na szczęście Wonder Woman jest przygotowana na tę “podróż”.

Próbuje ona po trochu ukazać w nim światło i wydostać go z jego własnej skorupy, aby działał bardziej zespołowo oraz aby odkrył elementy ludzkości, które z własnej woli odrzucił.” Mówi Dini.

Możesz obejrzeć nowe wideo powyżej.

Justice League w kinach już 17 listopada.