SPOILER Z 2 ODCINKA!!!

Już dziś możemy obejrzeć nowy odcinek serialu The Gifted: Naznaczeni. Ten odcinek Was nie zawiedzie – Polaris zaczyna przypominać swoją wersję z komiksów.

W pierwszym, zapoznawczym odcinku The Gifted Lorna Dane, czyli Polaris, została przedstawiona jako członkini podziemnego stowarzyszenia mutantów, którzy pomagają innym swojego gatunku. Charakterystyczną cechą mistrzyni magnetyzmu są zielone włosy. W serialu tego nie było – jej włosy były ciemne, a na pewno nie wyglądały jak zieleń.

W nowym odcinku, zatytułowanym “rX” możemy ujrzeć, że kolor jej włosów coraz bardziej przypomina zieleń. Wygląda na to, że Lorna jedynie ukrywała swój naturalny kolor, by wtopić się w tłum.

W więzieniu Polaris jest dręczona za bycie mutantem. Odnajduje tam jednak parę innych osób podobnym sobie – wyróżnia ich “obroża” na szyi. Gdy Lorna obmywa się pod prysznicem, farba spływa po jej ciele, odkrywając prawdziwy, zielony kolor.

Jest to scena bardzo podobna do tej z komiksów, gdy Iceman widzi po raz pierwszy zielone włosy u Lorny, gdy ta wychodzi spod prysznica.