W 2 sezonie serialu Daredevil byliśmy świadkami związku Matta Murdocka oraz Karen Page. Jednak kilka odcinków później związek ten zakończył się, gdy Karen zobaczyła Matta opiekującego się Elektrą. Matt w końcówce tego sezonu postanowił wszystko wyjaśnić Karen poprzez ujawnienie, że to on jest Diabłem z Hell’s Kitchen.

Na obecną chwilę nie wiemy, co się po tym wydarzyło, ale może się to zmienić za sprawą the Defenders, który swoją premierę będzie mieć 18 sierpnia. Deborah Ann Woll niedawno rozmawiała ze Screen Rant o swoim udziale w nowym serialu Netflixa oraz o tym, jak jej bohaterka zareaguje na poznanie prawdy:

“Myślę, że będziecie mogli zobaczyć, jak dyskutujemy na ten temat, ale też będzie dotyczyło to tego, czy mogę zaufać Mattowi, a on mi” – wyznała aktorka.

Niektórzy za sprawą Netflixa dostali przedpremierowo 4 odcinki the Defenders i mogą potwierdzić, że są tam poruszone relacje między tą dwójką, ale nie aż tak, jak oczekiwali fani. Pamiętajmy, że jest jeszcze 2 połowa sezonu, więc wszystko możliwe.