PODZIEL SIĘ

Filmy DC powalczą w tym roku o duży sukces dwoma dziełami: Wonder Woman oraz Justice League. Po porażkach dwóch poprzednich czyli Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Legion Samobójców wszyscy są ciekawi, czy w końcu wytwórnia wstanie z kolan i nakręci film na miarę swoich superbohaterów.

W wytwórni wszyscy mają nadzieję, że najnowsze filmy wszystkim się spodobają i fani w końcu będą zadowoleni. Będzie o to prawdopodobnie dość ciężko, ponieważ DC nadwyrężyło trochę ich zaufanie i cierpliwość. Nie wszyscy wierzą, że nowe filmy odwrócą złą passę. Do tego dochodzi również ogromna chęć dorównania filmom Marvela. Ci nie raz pokazali, że są w stanie zrobić świetne filmy praktycznie o każdym herosie ze swojej stajni.

Nadzieję fanów może pobudzić nie kto inny jak żyjący superbohater czyli Dwayne The Rock Johnson. Aktor został w ostatnim czasie obsadzony w roli Black Adama w filmie Shazam. Johnson zapowiedział, że z jego pomocą filmy DC wskoczą na nowy poziom. Rozpocznie się nowa era filmów DC.

Jak zapatrujecie się na jego słowa? DC uraczy nas w końcu porządnymi filmami, które nie będą jedynie krytykowane, a nareszcie chwalone?