PODZIEL SIĘ

Każdy pamięta budynek ukazujący napis Smoak Technologies w Star City w roku 2046 r., który znalazł się w pierwszym sezonie Legends of Tomorrow, jednakże co dalej z planami nad budowaniem własnej firmy przez Felicity Smoak?

Producent wykonawczy serialu ArrowMarc Guggenheim powiedział dla portalu TVLine, że fani mogą spodziewać się pewnych wydarzeń związanych z Felicity, budującą własną firmę po tym, jak została zwolniona z funkcji prezesa Palmer Technologies w czwartym sezonie. W rzeczywistości to było coś, czym chcieliśmy się zająć w piątym sezonie, ale inne historie przeszkadzały.

“To było coś, co chcieliśmy zrobić w zeszłym roku, a potem dostaliśmy się na sedno fabuły Helix. Powiedziałbym, że ludzie, którzy oczekują, że ta fabuła będzie szczęśliwa, ale z powodów, które uważam za bardzo oczywiste, nie można tego nazwać Smoak Technologies” – powiedział Guggenheim w wywiadzie.

Guggenheim powiedział również, że cały plan dążenia do Smoak Technologies z 2046 r. nie będzie taki prosty i nawet jeśli Felicity zmieni nazwisko na Queen, to nie musi spowodować to zmian w przyszłości.

Jedno jest pewne, dobrze, że w końcu ktoś tam zacznie zarabiać! W sumie to Oliver coś tam ma na waciki z burmistrzowania.