PODZIEL SIĘ
The Guardian James Olsen Supergirl FLARROW FLARROW.pl

Drugi sezon Supergirl przyniósł wiele zmian, część z nich spowodowało przeniesienie serialu z stacji CBS do The CW. Pojawiły się nowe postacie: Maggie Sawyer (Floriana Lima), Lena Luthor (Katie McGrath) oraz Mon-El (Chris Wood) by opowiedzieć inne, nowe historie w drugim sezonie. Chociaż niektórzy uważają, że przez to serial ignoruje ważne postacie, które są w serialu dłuższy czas.

Według jednego z producentów wykonawczych przyszły odcinek skupi się na jednym z głównych bohaterów Jamesie “Jimmym” Olsenie (Mehcad Brooks).

“Nadchodzi kluczowy odcinek dla Jamesa, zaczynamy zdjęcia w tym tygodniu” – Powiedział Andrew Kreisberg dla TVLine. “To będzie najobszerniejsza historia Jamesa jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Jesteśmy podekscytowani… To będzie świetne.”

Nie jest jeszcze pewne jaka to będzie historia i jak będzie powiązana z innymi wątkami Supergirl. Jak na razie słynny współpracownik Supermana wkroczył w świat Supergirl w odcinku pilotażowym.

W drugim sezonie został Guardianem ale ten punkt został ukazany okazjonalnie w odcinkach. James był także nieobecny przez jakiś czas więc fani są pewni, że zobaczymy go na ekranach już niedługo.