PODZIEL SIĘ

„Crisis on Earth-X” zaczął się od wzięcia ślubu, ale odkrył również niespodziewaną informację o pewnym małżeństwie podczas jednej ze swoich części.

Spoilery do dwóch pierwszych godzin „Crisis on Earth-X” poniżej.

W tegorocznym crossoverze mamy okazję zobaczyć bohaterów Arrowverse walczących ze złoczyńcami z Earth-X, alternatywnego uniwersum, gdzie naziści wygrali drugą wojnę światową. Podczas trwania akcji widzimy poszczególne postacie spotykające swoich złych sobowtórów – w tym Karę Danvers/Overgirl (Melissa Benoist) i Olivera Queena/Dark Arrow (Stephen Amell).

Gdy Kara, Oliver i Barry Allen/The Flash (Grant Gustin) walczą ze swoimi złymi odpowiednikami, dowiadujemy się czegoś nowego o Overgirl i Dark Arrow – na tej ziemi są małżeństwem.

Niektórzy fani Arrowverse spodziewali się tego, szczególnie po tym, gdy na Heroes & Villains Fan Fest w Atlancie Stephen Amell odpowiadał na pytania przybyłych. Podczas swojego panelu Amell grał w „Dwie prawdy i kłamstwo”, gdzie zdradził, że namiętnie pocałuje jedną z postaci i będzie to albo Kara albo Felicity (Emily Bett Rickards) i/lub John Diggle (David Ramsey).

Cała ta sprawa dość mocno wpływa na przebieg walki przeciw Earth-X. Ważniejsze jednak, że może mieć wpływ na „lekcję prawdziwej miłości”, której ma się nauczyć Oliver z Earth-1 podczas crossoveru.

Jedna z producentek „Arrow” – Wendy Mericle –  wyjawiła, że cały wątek ma odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda prawdziwa miłość. Nie dość, że ma być to bardzo emocjonalne, to mamy być zaskoczeni tym, czego nauczy się Oliver, jak to zrobi i od kogo.

„Crisis on Earth-X” już się zaczął!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!