Uwaga na spoilery dotyczące sceny po napisach filmu Justice League (Liga Sprawiedliwości).

Prawdopodobnie druga scena (po długich napisach) ujawniła złoczyńców na sequel Justice League. Podczas tej sceny widzimy uwolnionego Lexa Luthora na swoim jachcie, do którego przypłynął Deathstroke (w tej roli Joe Manganiello). Lex Luthor zaprosił Slade’a Wilsona, aby zaproponować mu utworzenie własnej ligi (na wzór Ligi Sprawiedliwości).

Fani komiksów, filmów i seriali animowanych mogą znać pewną ligę, na której czele stał Lex Luthor – to znane widzom Legends of Tomorrow Legion of Doom!

Oczywiście pierwszym planem na wielkiego złoczyńcę Justice League 2 był najpotężniejszy wróg superbohaterów, czyli Darkseid. Zwłaszcza że w pierwszym filmie wystąpili jego słudzy – Steppenwolf i Parademony. Aczkolwiek jak to bywa w Warner Bros, nie ma rzeczy niemożliwych i za sprawą nowego reżysera, Jossa Whedona, cała koncepcja mogła ulec zmianie, a potężny Darkseid zostanie przełożony na trzeci lub może i czwarty film Justice League.

Jednakże znając Lexa Luthora i jego szalone pomysły, do tego obszerna wiedza, jaką posiada po filmie Batman v Superman, może on ściągnąć Darkseida na Ziemię. Fani Justice League Unlimited znają tę historię, gdy zamiast Brainiaca pojawił się Darkseid.

https://www.youtube.com/watch?v=IQ263mN3NGw

Istnieje również możliwość fuzji Luthora z Brainiaciem!

https://vignette.wikia.nocookie.net/dcanimated/images/f/f1/Luthoriac.jpg/revision/latest?cb=20070503224253

Zatem prawdopodobnie jeśli powstanie Legion of Doom, na którego czele stanie Lex Luthor, a towarzyszyć mu będzie Deathstroke, to kogo jeszcze spotkamy? Gal Gadot pragnie zmierzyć się z Cheetah. Czy na przeciwko Batmana stanie Joker? Napiszcie w komentarzu swoje typy złoczyńców w drużynie Luthora!