Spider-Man: Homecoming to bardzo oczekiwana pozycja, jeśli chodzi o tegoroczne kino. Wszystko dziać się będzie z silnym zespołem: u boku Toma Hollanda zobaczymy Michaela Keatona czy Zendayę. Obsada cały czas rośnie, w sieci pojawiają się nowe informacje, w tym o jednym z najsławniejszych marvelowych prześladowców.

Flash Thompson, bo to o nim mowa, zadebiutował na nowym materiale wyświetlonym w Japonii podczas jednej z konferencji prasowych. Fani wyłapali Tony’ego Revolori, który ma powołać go do życia.

Bohater na ujęciach stoi w fioletowej koszulce. Fani zauważają, że patrzy na Parkera z kwaśną miną i choć różni się od komiksowego odpowiednika, nadal jego intencje są dość jasne.

O tym, że Flasha zagra Revolori, wiadomo było już od dłuższego czasu, od od ubiegłorocznego Comic Cona. Aktora znamy m.in.: z serialu Shameless czy Grand Budapest Hotel.

Po swoich przeżyciach z grupą Avengers młody Peter Parker (Tom Holland) wraca do domu, gdzie mieszka z ciotką May (Marisa Tomei). Pod swoje skrzydła bierze go nowy mentor, Tony Stark (Robert Downey Jr.). Peter stara się wpasować w swoją dawną codzienność, jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), wszystko, co jest dla Parkera ważne, będzie w niebezpieczeństwie.