PODZIEL SIĘ
Deadpool był jednym z największych ubiegłorocznych sukcesów – rozbił boxoffice, a sam charakter stał się ogólnoświatową marką. Oczywiście skorzystał z tego również Ryan Reynolds, odtwórca głównej roli, należący teraz do śmietanki Hollywood.
Nic dziwnego, że producenci po tak wielkim debiucie Deadpoola już jakiś czas temu poinformowali nas o drugiej, a nawet trzeciej części serii w przyszłości. Z Reynoldsem tak zaangażowanym w cały projekt oraz rzeszą fanów czekającą na sequel, możemy zacząć odliczać do Deadpool 2.
Nie obyło się jednak bez problemów – jak powszechnie wiadomo, reżyser pierwszej części, Tim Miller, odszedł od projektu, a zastąpił go David Leitch. Powodem były dwie różne wizje na temat budżetu pomiędzy byłym reżyserem a Reynoldsem i studiem.
Wzbudziło to kontrowersje na temat budżetu drugiej części, fani zastanawiają się, ile pieniędzy zostanie przeznaczone na film. 20th Century Fox jest w stanie zapłacić dużo, jednak to może odebrać Deadpoolowi to, co tak pokochaliśmy w części pierwszej.
W ostatnim wywiadzie z Variety Reynolds wspomniał o budżecie sequelu – odpowiedź jednak nie była dla fanów zbyt satysfakcjonująca. Budżet nie będzie zjawiskowo większy, twierdzi aktor. Kto wie, może i budżet będzie większy, wszystko może się zdarzyć. Stało się to typową odpowiedzią Reynoldsa dotyczącą szczegółów, jednak pierwsza część wypowiedzi najpewniej jest prawdziwa – zespół chce stworzyć coś z ikrą, a jednym z wielu plusów Deadpoola była z pewnością świetność widowiska przy relatywnie małych kosztach.
Jeżeli film jednak dostanie duży zastrzyk finansowy, możemy się spodziewać, że pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie aktorów czy jeszcze lepszą reklamę.
Niezależnie od budżetu, Deadpool 2 ukaże się w 2018 roku
loading...
  • Paragelia

    Czekam na Deadpoola jak ksiądz w zakrystii na ministranta

  • Ketam

    Czekam na dwójkę bo pierwsza część była dobra. W dwójce mogliby bardziej skupić się na fabule, której w jedynce było trochę mało…