PODZIEL SIĘ

Temat Hugha Jackmana i Ryana Reynoldsa mających się spotkać na wielkim ekranie pod postaciami Wolverine’a i Deadpoola na przełomie ostatnich tygodni jest bardzo gorący. Plotki, wywodzące się najprawdopodobniej z kręcenia drugiej części Deadpoola, ażeby Reynolds nagrywał scenę do filmu Logan, który będziemy mogli obejrzeć w kinach już w marcu, zostały szybko zdementowane zarówno przez reżysera Jamesa Mangolda jak i samago Reynoldsa i Jackmana.

Podczas gdy ta dwójka być może przygotowuje coś wspólnie, to nawiązując do oryginalnych pogłosek, Jackman i Reynolds dyskutują nad możliwością i pragnieniach aby być postaciami X wspólnie w filmach.

Sam Reynolds mówi, że „ chciałby się wcielać w postać Deadpoola tak długo, jak mu na to pozwolą”.  Mówi również iż „mają tyle konspektów i historii aby nakręcić wiele filmów”. Jednakże Jackman może potrzebować większej zachęty. Koniec końców Logan miał być uwieńczeniem jego przygody w roli Wolverina, w którą wcielał się niebagatela 15 lat.

„Wacham się, ponieważ widzę jak to wszystko do siebie doskonale pasuje, ale boję się że okres może być nienajlepszy” mówi Jackman.

Reynolds, jako że jest równie zawzięty jak grana przez niego postać nie poddaje się, i mówi „nie wiem czy uda mi się zmienić jego zdanie. Prędzej uda się to zrobić widzom, pragnę wykorzystać tę ekskluzywną relację aby Hugh wrócił jako Wolverine jeszcze ten jeden raz.”

Można z całą pewnością rzec, iż widzowie bardzo by chcieli zobaczyć Jackmana w roli Wolverina jeszcze raz.

Czy to będzie totalnie ziomalski film o tych dwóch postaciach, czy po prostu krótki występ Wolverine’a jako partnera w przemierzaniu czasu z Cable’em, a to okaże się gdy zostanie udostępniona obsada Deadpoola 2.

loading...
 • lukasz

  Deadpool zniszczył system, myślałem że to będzie taki sam film o herosów jakich nie mało, a tu okazał się wyluzowany hit. Razem z loganem zrobili by niezły dym, Hackman się zastanawia i to jest dobry omen. Na razie czekam na drugą czesc Deadpool a.

 • NightWing

  Myślę, że Jackman nie ma zbytnio dużo ofert i jeszcze zmieni nastawienie co do swojej roli Wolverine’a ;). Kasa nie jest mała. Jeśli sam Vin Diesel wraca do XXX, to wiedz, że coś się dzieje :D.

 • lukasz

  Rayman chce kuchnia żelazo póki gorące, się wie że rola superbohatera w dzisiejszym kinie bardzo dużo znaczy, a Deadpool zmywa z niego zielony blamaż 😉

 • Paragelia

  Już raz się spotkali w jednym filmie i wystarczy.Skoro ,,Logan” ma być pożegnaniem Rosomaka i wprowadzeniem X-23 to Reynolds niech nie kombinuje tylko się skupi na Dedpoolu 2

 • thekioskarz

  Jak się złamie, to już nie będzie nigdy mowy o “ostatnim razie”. Fox się wzmocni, więc będzie jeszcze mocniej trzymać prawa do serii. Więc nie ma co liczyć na połączenie z MCU. Obecnie serię napędza Wolwerine i Deadpool. Tylko odejście jednego z nich może zadać duży cios Fox’owi, bo X-meni nie są już siła napędową.