W serii najnowszych komentarzy dotyczących Shazama, reżyser David Sandberg, filmowiec lepiej znany z Annabelle i Lights Out, jest podekscytowany, że może pracować nad filmem, który pozwala mu odkryć inny świat.

Sandberg, który pochodzi ze Szwecji, nie miał jeszcze okazji kręcić amerykańskiego filmu, który nie byłby przerażający, a według najnowszych komentarzy Shazam ma być najbardziej lekkim w odbiorze filmem DC, przez co Sandberg nie może doczekać się, aż zrobi coś mniej mrocznego.

“To będzie zupełnie inne niż to, co robiłem wcześniej, ponieważ nie jest to kolejny horror, tylko znacznie lżejszy film.” mówi Sandberg. “Ale jest to coś, co chce wypróbować, chociaż mam zamiar wrócić do horroru, w pewnym stylu. Moje doświadczenie, w Szwecji, zanim zacząłem przygodę z horrorami, obejmuje animowane komedie krótkometrażowe. To nie jest dla mnie zupełnie obce, by wprowadzić trochę komedii. Cieszę się, że robię to w filmie.”

Nie ma jeszcze oficjalnych streszczeń dla Shazama. Czy raczej Black Adama… Ale oto, co powiedział Dwayne The Rock Johnson w filmiku na Instagramie:

“Jeden z najpotężniejszych antybohaterów na planecie nadchodzi. I zbliża się on, Black Adam! Oto nowy świt.”