Piąty sezon Agents of S.H.I.E.L.D. wcześniej niż zaplanowano? Według szefa stacji ABCChanninga Dungeya jest to możliwe, a według jego słów serial zostanie wyemitowany już na jesieni tego roku!

“To nastąpi tuż po Inhumans. Gdy tylko skończy się Inhumans na 8 odcinku, to wtedy rozpocznie się Agents of S.H.I.E.L.D.” – powiedział Dungey dla EW.

Inhumans rozpocznie się już 29 września (czasu amerykańskiego), co oznacza, że Agenci Tarczy powrócą w połowie listopada. Oczywiście premiera odbędzie się o wiele później niż zazwyczaj w porównaniu do poprzednich sezonów. Jednakże miesiąc temu, stacja ABC oficjalnie głosiła fakt, iż serial powróci dopiero w styczniu 2018! Także dla fanów najnowsza wiadomość jest bardziej pozytywna niż ta poprzednia.

Piąty sezon uwzględnia 22 odcinków serialu, które prawdopodobnie będą emitowane bez długich przerw!


Znalezione obrazy dla zapytania jeff ward

Producenci serialu MarvelaAgents of S.H.I.E.L.D. wprowadzili do piątego sezonu serialu nową i kluczową postać!

W tą tajemniczą postać wcieli się aktor Jeff Ward, który określił swoją rolę jako powtarzającą się. Plotki głoszą, że Ward zagra kluczową postać w tym sezonie.

Ward zagrał rolę Charlesa Mansona w filmie Mansons’s Lost Girls. Jest również gwiazdą nowego serialu Channel Zero w stacji SyFy.