PODZIEL SIĘ

Na chwilę obecną nie wiemy zbyt dużo o nadchodzącym filmie o przygodach Batgirl. Na dobrą sprawę na razie wiadome jest tylko to, że powstaje. Jednakże ostatnio pojawiła się plotka, która może okazać się trafna.

Jeden z użytkowników Reddita zamieścił post w której zawarta była lista potencjalnych kandydatek na rolę Batgirl. Twierdzi, że uzyskał te informacje od przyjaciela, który został poproszony przez WB o stworzenie kilku grafik koncepcyjnych, które pomogłyby w wyborze odpowiedniej aktorki do tej roli, by móc ogłosić swój wybór na Comic-Con w San Diego.

Brzmi tandetnie prawda? Ale właśnie może ma tak brzmieć? Może właśnie w ten sposób WB chce nas nakierować na pierwsze informacje dotyczące filmu? Kampanię marketingową czas zacząć!

Poniżej potencjalna lista kandydatek wraz z zdjęciami podglądowymi dla każdego z was, kto nie kojarzy tych nazwisk:

Elle Fanning (Neon Demon)

– Olivia Cooke (Bates Motel)

Bella Throne (Taniec rządzi)

Katherine Langford (13 reasons why)

Margaret Qualley (Pozostawieni)


Jane Levy (Nie oddychaj)


Emma Roberts (Królowe krzyku)


Haley Lu Richardson (Edge of Seventeen)


Naomi Scott (Power Rangers)

To samo źródło twierdzi, że na chwilę obecną to właśnie Katherine Langford jest faworytką, jednakże Qualley i Levy są tuż za nią.

Dość interesująca lista, bez dwóch zdań, kilka z tych aktorek faktycznie pasowałyby do roli Barbary. Na chwilę obecną pozostaje nam czekać do Comic-Conu San Diego, by się dowiedzieć, czy w ogóle któreś z tych nazwisk zostanie tam rzucone.

A jak z wami? Kogo chcielibyście ujrzeć w roli rudowłosej córki komisarza? Dawajcie swoje typy!