PODZIEL SIĘ

Stacja The CW wyemitowała pierwszy filmik promujący crossover Arrowverse“Crisis On Earth-X”.

Z pewnością crossover będzie zdecydowanie ciekawszy i lepszy od tego w ubiegłym roku, jednakże nie zaprzeczam, iż wiele osób znowu będzie narzekać z powodu tego, że nie ogarną tej sytuacji. Niestety niektórzy potrzebują wszystkiego na tacy, ale życie nie jest takie łatwe. Jednakże przypominamy, że tegoroczny crossover rozpocznie się  od serialu Supergirl 28.11 wtorek, a zaraz po nim, drugi odcinek ujrzymy w Arrow (specjalnie na crossover serial znowu zmieni dzień emisji), później – czyli w środę 29.11, trzeci odcinek crossoveru zobaczymy we Flashu, natomiast tuż po Flashu, serial Legends of Tomorrow wyemituje czwarty i ostatni odcinek Crisis on Earth-X. Daty uwzględniają naszą polską strefę czasową!

Podczas crossoveru czekają nas miłe chwile (śluby) jak i te smutne… Oraz jak widzimy na filmiku, zobaczymy również nazistów.

Jeśli nadal ktoś ma problemy ze zrozumieniem tego zamieszania, to zapraszamy do pisania wiadomości na fanpage, czy też zadawania pytań tutaj lub na grupie FB: Flarrow.pl – Polish Fans.