PODZIEL SIĘ

W tym tygodniu bardzo zaskoczył wszystkich Tom Holland, gdy potwierdził swój udział w filmie Avengers: Infinity War, gdzie jeszcze niedawno jego udział należał do wielkiej niewiadomej.

Jest to bardzo ekscytujące, zobaczyć tego młodzieńca w walce z Thanosem. W jaką dokładnie rolę się wcieli? Będzie miał czynny udział u boku Avengersów? Będzie miał coś do zrobienia w Nowym Jorku? Czy po prostu wystąpi jedynie jako cameo?


1. Cameo z Iron Manem

Robert Downey Jr. Tom Hiddleston Taylor Swift Joke Tony Stark Avengers

Wszyscy wiemy, że Tony Stark stał się mentorem dla Petera Parkera w Spider-Man: Homecoming, w którym to zobaczymy budowę ich wspólnej relacji – zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym – i jak Spider-Man może stać się Avengersem.

Gdy nastąpi Infinity War, ten dzieciak nie będzie jeszcze wstanie podjąć się takiemu wyzwaniu i istnieje szansa, że nie zobaczymy go w żadnej walce.

Większość bitwy odbędzie się w przestrzeni, bez konieczności udziału Spider-Mana, być może wykona jedynie proste zadanie dla Iron Mana na lądzie.


2. Pełnoprawny członek Avengers

Avengers

To nie jest zbyt prawdopodobne, ale istnieje szansa na to, że Spider-Man będzie pełnoprawnym członkiem Avengers i podejmie walkę z Thanosem. Sama postać jest najgorętszą własnością Marvela, trudno by w pełni nie wykorzystać takiego bohatera.


3. Wystąpi w wielkiej walce

civil-war-spider-man-close-up-shutter-eyes

Podczas filmu Captain America: Civil War, Spider-Man miał udział w wielkiej walce na lotnisku, gdy drużyna Iron Mana walczyła z drużyną Captaina America. Być może Thanos będzie miał współpracowników i również stworzy wielką walkę, w której Avengersi będą potrzebowali jak największej liczby pomocników. Fani chcą zobaczyć Pajączka w walce, a to byłaby świetna możliwość!

No chyba, że Tony Stark podczas rozmowy z Peterem, narobi tylko smaku młodemu bohaterowi, a gdy ten będzie chciał podążać za nim, by stanąć w walce z wielkim złym Thanosem, Iron Man go po prostu uziemi, by nie mieszał się do tak wielkiej walki, która może go przerosnąć.


4. Walka uliczna z The Defenders

defenders-defend-screenshot

Czy The Defenders pojawią się w Infinity War? Istnieje na to malutka szansa, ale nigdy nie można jej wykluczyć!

Gdy jednak ktoś będzie musiał bronić Ziemi przed złem, kto wtedy to zrobi gdy Avengersi znajdą się w kosmosie? Wtedy do akcji mogą wkroczyć The Defenders a u ich boku właśnie sam… Spider-Man, który również może działać jako łącznik pomiędzy obiema drużynami (ma przecież już doświadczenie z Avengersami).

Ale to wszystko zależy od tego, czy naprawdę The Defenders wystąpią w filmie.


5. Krótkie wprowadzenie do Avengers 4

Spider-Man-Homecoming-Old-Costume

Jak wiemy od dawna, pewna era superbohaterów z Marvela się powoli kończy, nie wiadomo co dalej z Iron Manem, jaka sytuacja czeka Captaina America, co z Thorem, nadal nic się nie dzieje wokół Hulka. A my fani możemy czuć się wypaleni, oglądając w kółko tych bohaterów. tutaj występuje zielone światło dla Petera Parkera jako Spider-Man.

W kolejnej części Avengers, bez wątpienia będzie bardziej doświadczonym bohaterem niż w Infinity War.


Co wy sądzicie o prawdopodobnej roli Spider-Mana w Avengers: Infinity War? Jakie są wasze sugestie? Komentujcie! 🙂

loading...
  • Paragelia

    Infinity War pozamiata wszystkie inne filmy od DC