Śmierć nadchodzi po speedsterów w serialach uniwersum CW-DC. Showrunner serialu The Flash, Andrew Kreisberg potwierdził, że Black Flash pojawi się jeszcze w tym sezonie!

Najważniejszą informacją jest ta, gdy Kreisberg powiedział:

“Muszę powiedzieć, że zobaczycie go w wielu serialach”. “To klasyczna postać. Mamy wątki w wielu serialach, które pasują do niego. Jest jeszcze bardziej przerażający niż kiedy był tylko człowiekiem, bo teraz będzie kostuchą, będzie diabłem. A jak powstrzymać diabła? To przedstawia ciekawe wyzwanie dla bohaterów poszczególnych seriali, w którym on się pojawi.”

Black Flash w uniwersum DC Comics jest pewną formą śmierci, która jest wystarczająco szybka by unicestwić speedsterów. W końcowych momentach 2 sezonu The Flash, widzieliśmy jak Hunter Zolomon został przekształcony w Black Flasha. Jednak aktor Teddy Sears wcielający się w tą postać, może mieć problem z powrotem do stacji The CW, ponieważ jest zajęty rolą w serialu 24: Legacy.

Kto może obawiać się Black Flasha? Zakładam, że Reverse-Flash w Legends of Tomorrow i może Savitar w Flashu? Kogo Wy obstawiacie? Komentujcie!