PODZIEL SIĘ
The-Avengers-Jeremy-Renner-Hawkeye

Jeśli uważasz, że powinien powstać film o Hawkeye i Black Widow, to wiedz, że nie jesteś sam! Ponieważ Jeremy Renner zgadza się z Tobą.

Aktor grający Hawkeye w Marvel Cinematic Universe został niedawno zapytany o to, czy chciałby zobaczyć przygody swojej postaci wraz z Black Widow.

“Zawsze myślałem o tym, by stworzyć film  o Hawkeye i Black Widow, ponieważ są bardzo podobni, obie postacie nie mają mocy, a posiadają sporo umiejętności i mają wspólną historię, ale nie sądzę by istniała dyskusja na ten temat. Chociaż chciałbym to zrobić”

Bez wątpienia Renner nadal pozostanie w MCU, a biorąc pod uwagę ilość czasu, aktorzy spędzili razem w sumie 13 filmów i ich relacje się bardzo zbliżyły.

“Staliśmy się wielkimi przyjaciółmi, często widzę Chrisa Evansa, Roberta Downeya Jr. i Scarlett Johansson, a Elizabeth Olsen jest moją sąsiadką, więc widuję ją najczęściej.”

A co wy sądzicie o filmie tych dwojga superbohaterów? Dalibyście zielone światło dla tego filmu? :). Komentujcie!

loading...
 • Paragelia

  Mogło by być ciekawie

 • Speedy

  Chetnie bym zobaczył historie Black Widow i jej pobyt w Rosji, szkolenie i misje. Black Widow ma bardzo ciekawa historie ktora moze wciągnąć, wiec napewno bym sie wybrał na taki film do kina

 • Piotrek Bosak

  Chętnie bym zobaczył film tylko o Black Widow(o jej szkoleniu i życiu przed dołączeniem do T.A.R.C.Z.Y.). Za to nie za bardzo lubię Hawkeye’a, więc film z nim byłby dla mnie trochę nudny.

 • Ketam

  Jak już wspominałem na innej stronie. Film z budżetem 30-40 mln dolarów mógłby powstać. W box office wystarczyłoby zgarnąć przynajmniej 120 mln dolarów żeby film sie zwrócił, a taka suma już jest bardzo możliwa. Nie ciekawią mnie za bardzo te dwie postacie ale pewnie film z nimi był obejrzał.