PODZIEL SIĘ

Po ujrzeniu debiutu Harley Quinn na wielkim ekranie, aktorka Harley Quinn Smith, zawdzięczająca swe imię sławnemu ojcu-geekowi Kevinowi Smithowi, była podekscytowana tym, co Margot Robbie wniosła na ekran. W wywiadzie dla comickbook.com Smith powiedziała, że “nie ma idealniejszej osoby do zagrania Harley Quinn”, dodając ze śmiechem: “wyłączając mnie, jeśli pewnego dnia miałabym ten zaszczyt.”

Aktorka widzi tę możliwość w spin-offie “Suicide Squad”. Smith powiedziała, że z chęcią zagrałaby w filmie, gdyby skupiono się w nim na przeszłości Harleen Quinzel sprzed poznania Jokera. “Rozmawiałam z moim agentem na temat spin-offu zanim w ogóle o nim wspomniano. Wiem, że to nawet jeszcze nie jest projekt, ale chcę, żebyście wiedzieli, że jeśli będzie do zagrania rola młodej Harely Quinn, nie zagra jej nikt inny jak Harley Quinn. Nawet nie wiem jak długo na to czekałam.”

Aktorka miała swój “komiksowy” debiut  w niedawnym odcinku “Supergirl” jako zwykły obywatel. Jej kolejnym celem jest powracająca rola w jednym z superbohaterskich seriali The CW, w szczególności taka, która ukaże jej ciemną stronę.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!