W trakcie oglądania nowego zwiastunu trzeciego sezonu Legends o Tomorrow można dostrzec pewną kosmiczną postać, która sylwetką przypomina znanych z crossoveru Dominatorów.

Pewien odcinek trzeciego sezonu serialu będzie nawiązaniem do kultowego filmu Spielberga pt. “E.T.”, oczywiście w Legends of Tomorrow odcinek nazwany został jako “Phone Home”. Być może to tam pojawi się ta tajemnicza kosmiczna postać.

Prawdopodobnie największą rolę w tym odcinku odegra Ray Palmer, być może uda mu się zaprzyjaźnić z istotą pozaziemską.

Zobacz zwiastun, o którym mowa w tym artykule:

Historia Dominatorów (źródło arrowversum.wikia.com):

Dominatorzy pierwszy raz pojawili się na Ziemi w 1951 roku podczas panowania prezydenta Ike’a Eisenhowera. Ich celem było zebranie informacji o ludziach, porywając kilku żołnierzy. Jeden z przedstawicieli gatunku został zaatakowany i ogłuszony przez kilku członków legend, a następnie został porwany wraz z nimi przez agenta Smitha. NSA zawarło sojusz z porwanym kosmitą, zawieszając „konflikt” międzygatunkowy na długie lata. Sześćdziesiąt pięć lat później Dominatorzy odnotowali na Ziemi znaczny wzrost pojawiania się meta-ludzi na czele z Barrym Allenem i postanowili powrócić, aby zniwelować zagrożenie. Atakując planetę czterema statkami-matkami mieli znaczną przewagę, jednak na drodze stali bohaterowie z drużyny Zielonej Strzały, drużyny Flasha, drużyny legend i Supergirl, których celem było uratowanie Ziemi za wszelką cenę. Dominatorzy zamierzali opuścić planetę, jeśli Allen oddałby się w ręce kosmitów, lecz do tego nie doszło, więc rozpoczęła się walka. Cudzoziemcy zamierzali pozbyć się zagrożenia za pomocą specjalnej bomby, która przy wybuchu zlikwidowałaby wszystkie istniejące meta-geny. Firestorm jednak zmienił broń w wodę, wskutek czego Dominatorzy zauważyli, iż są na przegranej pozycji i postanowili w pośpiechu opuścić Ziemię.

Dominatorzy posiadają zwiększoną wytrzymałość jak i siłę, która jest znacznie większa od osiągów przeciętnego człowieka. Ich największym atutem jest jednak zdolność używania telepatii, dzięki czemu mogę się ze sobą bezproblemowo komunikować, a także kontaktować się z innymi istotami w ich własnym języku.