PODZIEL SIĘ

Kilka dni temu w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy pięciu bohaterów ze zbliżającego się wielkimi krokami, filmu Zacka SnyderaJustice League.

Na zdjęciu tym mieliśmy okazję zobaczyć: Bena Afflecka jako BatmanaGal Gadot jako Wonder WomanEzrę Millera jako FlashaJasona Mamoę jako AquamanaRaya Fishera jako Cyborga.

Nadeszła więc pora na dokładniejszą analizę kostiumów, które ujrzymy w Justice League.

Batman

Przede wszystkim widzimy mocniejszy i lepszy pancerz niż w filmie Batman v. Superman. Widzimy także metalowy pasek i ostrza w okolicach nadgarstków – to wszystko sprawia, że strój Batmana wygląda groźnie.

To, co natomiast wygląda tu nieco komicznie, to gogle, które są umieszczone powyżej otworów na oczy. Ciekawe, czy po prostu w danym momencie Affleck nieco niósł je do góry, czy też są tam umieszczone na stałe. Jeśli to drugie, to ciekawe jaką mogą pełnić funkcję.

Wonder Woman

Tak naprawdę na tym zdjęciu nie widzimy nic nowego – jedyne, co różni się od poprzednich zdjęć to oczy – wydają się być nieco inne. Jednak są duże szanse, że to jedynie kwestia makijażu i oświetlenia, więc na razie nie ma co zbytnio na ten temat dyskutować.

Cyborg

To prawdopodobnie najbardziej interesujące zdjęcie, zarówno z tych, które możecie zobaczyć w tym wpisie, jak i spośród wszystkich dotychczasowych, na których mogliśmy już zobaczyć Raya Fishera w roli Cyborga.

Strój wygląda nieco jak mieszanka Robocopa, Terminatora i Transformers.

Widzimy na nim całą maszynerię oraz możemy sobie wyobrazić w jaki sposób cała “zbroja” pracuje i się porusza. Już nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cyborga w akcji!

Flash

Mieliśmy już okazję widzieć Flasha dwukrotnie – w filmie Batman v. Superman, a także w Suicide Squad. Mogłoby się więc wydawać, że z tego zdjęcia nie dowiemy się nic nowego. Nic bardziej mylnego.

Przede wszystkim, wyraźnie widzimy czarne okablowanie obejmujące prawie cały strój – najprawdopodobniej służy ono do pomocy w utrzymaniu bardzo dużej prędkości.

Wyraźniej widzimy również pioruny poumieszczane na stroju.

Aquaman

To najlepsze, jak dotąd, zdjęcie Jasona Momoa w stroju Aquamana.

Trzeba przyznać, że strój bardzo dobrze zrobiony – widać na nim wszystko, co trzeba, a po A.C. od razu widać, że jest władcą Atlantydy.

A Wam jak podobają się kostiumy, które ujrzymy w Justice League? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

loading...
  • Marius Mikaelson

    Ciężko powiedzieć coś obiektywnego. Ale nie oszukujmy się, to odpowiedź kinowa DC na Avengersów Marvela, sprawa zamknięta do widzenia kropka, i na tym kończy się dla mnie dyskusja. Czy kostiumy mi się podobają? strój Wonder Woman nawet pasuje, nie odbiega jakoś szczególnie od norm komiksowych, bardziej może zbliżono go do zbroi rzymskich niż do stroju kąpielowego ale jak dla mnie taka zmiana na +. Wybaczcie mi ale zbroja batmana powinna wyglądać bardziej praktyczno-futurystycznie. Batman jako zwykły człowiek z krwi i kości może polegać na umiejętnościach oraz z posiadanego sprzętu więc jak najbardziej powinien iść z duchem czasu rajstopy i naciągnięte gacie niech zostaną w latach “60” reżyserzy za wszelką cenę starają się zrobić takiego batmana a to tylko na duży -. Cyborg jak to cyborg. Nie mam porównania nigdy żadnego nie spotkałem, ale wygląda dobrze. The Flash, jestem mocno rozczarowany, on ma zbroje która bardziej by pasowała batmanowi, nie mogli zrobić czegoś bardziej dla “SPRINTERA” ? no słowo coś bardziej pod Spider-man coś w tym stylu jak on miał by w tym biegać? to musi być cholernie nie wygodne, a z całą pewnością nie wbiegł by po ścianie budynku na dach. Aquaman, wybaczcie mi ale nigdy mnie on nie interesował, dla mnie ta postać jest całkiem jałowa, szczerze to w ogóle mogło by go nie być w filmie i by mnie to nie ruszyło. A w internecie tyle szumu z jego powodu, Bo fajnie się zaprezentował na Trailerze?

  • lukasz

    Taki wypasiony strój ma Batman to gogle powinny być w pakiecie z maską jako soczewki….