PODZIEL SIĘ

Drużyna Arrow w 5 sezonie mierzy się z dwoma przeciwnikami. Jeden z nich ma ważniejszą rolę w Star City. Bo to Prometheus/Adrian Chase zna tożsamość Green Arrowa i wykorzystał to w okropny sposób – poprzez tortury i złamanie Olivera.

Ale drugi – Vigilante – też odgrywa istotną rolę w Star City. Podczas, gdy Chase swoją uwagę skupia na Team Arrow, Vigilante zajmuje się większymi zagrożeniami na jakie narażone jest miasto. Tak jak Oliver w pierwszym sezonie.

Marc Guggenheim ujawnił, że tożsamość Vigilante pozostanie tajemnicą jeszcze przez jakiś czas.

“Wiemy kim on jest. Ale spodobał nam się pomysł posiadania tajemnicy, która wprowadzi w nowy sezon. Byliśmy podekscytowani możliwością pozwolenia, by wszystko toczyło się swoim własnym tokiem. A to pozwala nam zrobić coś fajnego w  szóstym sezonie.” 

Dodał, że osoba, którą jest Vigilante, jest nam znana.

“Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem fanem sytuacji, gdy tajemnicza postać zdejmuje maskę, a reakcją jest “Poczekaj, nigdy wcześniej nie widziałem tego człowieka”. Prawdopodobnie nie psuję niespodzianki mówiąc, że osoba, która ukrywa się pod maską, jest osobą, która już kiedyś się pojawiła.” 

Prawdopodobnie osoba, którą jest Vigilante miała wcześniej tylko epizodyczną rolę. Możemy zakładać, że ta osoba nie pojawiała się regularnie w ostatnim czasie.

Jakie są wasze typy? Kto według was skrywa się pod maską Vigilante?