Cały Arrowverse  wciąż regeneruje się po wydarzeniach w crossoverze Crisis on Earth-X, a wszystkie seriale przygotowują się na swoją drugą połowę sezonu, podczas gdy producenci już patrzą w przyszłość na to, co nadchodzi.

Podczas wywiadu dla Comicbooka Marc Guggenheim, producent wykonawczy seriali Arrow i Legends of Tomorrow, ujawnił, że istnieją już plany dotyczące potencjalnych nowych sezonów dla obu seriali.

“Powiedziałbym,  że dla  Legends  of  Tomorrow mamy pomysł,  który mogę nazwać sensem sezonu czwartego. Myślę, że każdy sezon miał rację bytu, a dla Arrow mamy plany na “Big Bad”. Nie mogę powiedzieć na pewno, że oba plany pojawią się na ekranach, ponieważ zawsze dajemy sobie przestrzeń, aby stworzyć coś lepszego, a zdarza się to okazyjnie. Ale przyszłość obydwu seriali mógłbym opisać jako dość klarowną.”

Guggenheim ma na myśli to, że sezon czwarty Legends of Tomorrow ma już główny cel. Bohaterowie mają już jakąś misję bądź miejsce, do którego się udadzą.

Z Arrow jest już to bardziej klarowne – spekulacje na temat tego, kim są “Big Bad”, do którego nawiązywał Guggenheim, i jak zostaną oni wprowadzeni do Arrowverse.

Nawet jeśli komentarz Guggenheima nie powiedział zbyt wiele na temat przyszłości seriali, to i tak udowodnił on, jak bardzo pewni siebie są producenci w tym, co robią. Jeszcze żaden z seriali nie podał oficjalnych informacji na temat przyszłych sezonów, ale wierzymy, że w krótkim czasie zostaną one zapowiedziane.