Dzięki uprzejmości firmy Panini.pl mogłem otrzymać najnowszy album na naklejki poświęcony filmowi Justice League, ale nie tylko!

Dlaczego nie tylko? Ponieważ sam album zawiera sporo stron poświęconych innym produkcjom DCEU, gdzie pierwsze strony przedstawiają filmy przez Człowieka ze Stali, przez Batmana v Supermana, aż po Wonder Woman i Ligę Sprawiedliwości!

Najwięcej stron poświęconych jest filmowi Wonder Woman. Niektóre z nich przedstawiają pojedynczo postacie z Ligi Sprawiedliwości, takie jak: Aquaman, Flash i Cyborg.

Jeśli ktoś z Was zbierał naklejki do albumów Panini, jak np. Związane z piłkarzami (Fifa 365, czy dotyczące Mistrzostw Europy lub Świata), to z pewnością zadowoli Was ten album, zwłaszcza że dotyczy Waszych ulubionych bohaterów!

Strony w albumie nie są puste, ponieważ posiadają bardzo ładną oprawę graficzną, przedstawiającą dany motyw filmu wraz z różnymi ciekawostkami czy też opisami filmu lub sytuacji z scen, które widnieją na naklejkach! To bardzo fajne przypomnienie o produkcjach DCEU, a gdy pokazałem album znajomym, którzy nie są fanami filmów o superbohaterach, to mieli również pozytywne wrażenia i odczucia. Co więcej – postanowili poświęcić czas, aby obejrzeć filmy, które są uwzględnione w albumie Justice League.

Aby wypełnić cały album, należy zebrać 199 naklejek oraz 35 naklejek oznaczonych literą X, które naklejamy na specjalny plakat!

Album wraz z naklejkami można zakupić w prawie każdym kiosku czy też saloniku prasowym. Salony Empik również posiadają w sprzedaży albumy i naklejki! >Kliknij i zobacz<