Legion of Doom Legends of Tomorrow FLARROW.pl Chicago Way

Stacja CW wypuściła promocyjne zdjęcia i zwiastun do epizodu S02E08 The Chicago Way, zimowego finału DC’s Legends of Tomorrow, który zostanie wyemitowany 9 grudnia czasu polskiego. W tym odcinku w końcu zobaczymy wszystkich członków Legion of Doom.

Tytuł Chicago Way pochodzi z filmu Briana De Palmy Nietykalni z 1987 roku, w którym grany przez Sean Connery’ego Jimmy Malone wypowiedział te pamiętne słowa:

Chcesz dorwać Capone? Oto jak go dorwiesz. Wyciąga nóż, ty wyciągnij pistolet. Posyła twojego człowieka do szpitala, ty poślij jednego z jego ludzi do kostnicy! Tak to się robi w Chicago i w ten sposób dostaniesz Capone!

Opis odcinka:

LEGION OF DOOM – Kiedy nowe Odchylenie Czasu zostaje odkryte przez Legendy, muszą udać się do Chicago z roku 1927. Legendy szybko zdają sobie sprawę, że zostali wrobieni przez Eobarda Thewne’a (gościnnie gwiazda Matt Letscher), Damiena Darkha (gościnnie gwiazda Neal McDonough) i najnowszego członka Legion of Doom, czyli Malcolma Merlyna (gościnnie gwiazda John Barrowman).

Podczas gdy wszyscy próbują pomóc naprawić odchylenie myśląc, że to jest ich misją, Jax (Franz Drameh) zachęca niechętnego Steina (Victor Garber), by podzielił się swoją tajemnicą z innymi Legendami. Stein zostaje pojmany i Sara (Caity Lotz) musi podjąć ciężką decyzję, czy powstrzymać Legion of Doom, czy uratować Steina. W międzyczasie, Rory (Dominic Purcell) ma niespodziewanego gościa i nie jest pewny jak sobie z tym poradzić. Pojawiają się także gwiazdy serialu: Brandon Routh, Nick Zano i Maisie Richardsoon-Sellers.

Zobacz zwiastun odcinka:

Ralph Hemecker, który wyreżyserował liczne odcinki Flash nie jest świeżakiem jeśli chodzi o świat komiksów, robi rzeczy tego typu od czasów Witchblade z 2000 r. Teraz będzie reżyserował odcinek Legends of Tomorrow, który napisały Sarah Jones i Nicole Ray Utarnachitt.

LoT s02e08