Supergirl zadomawia się w nowej stacji i wraz z 2 sezonem szykuje dla nas, aż 5 nowych postaci. Spośród nich są takie, które dobrze znają wielbiciele komiksów. Na pewno możemy się spodziewać siostry Lexa Luthora, Kapitan Maggie Savyer i Snapper Carra. 

supergirl-cbs-182296

Potwierdzono, iż w sezonie drugim pojawi się pięć nowych zaskakujących postaci, dwie z nich mają zostać na stałe, a pozostała trójca będzie wracać od czasu do czasu. Tymi dwoma stałymi postaciami, będą Lena Luthor i Nick Farrow.

• Lena jest siostrą Lexa Luthora, która przenosi się z Metropolis do National City, aby wyjść z cienia swojego brata. Lena jest seksowną, inteligentną i zdeterminowaną kobietą.

• Natomiast Nick Farrow jest typem przywódcy. Spotkania z Karą mogą spowodować, że stanie się on bohaterem. Tak brzmi jego oficjalny opis, ale co dziwnego w komiksach DC nie istnieje żaden Farrow.

Wcześniej wspomnianymi postaciami powracającymi od czasu do czasu są:
Snapper Carr, Detektyw Maggie i Doktor (niestety to nie będzie podróżujący w czasie kosmita z Doktora Who).
• Doktor to kobieta która jest szefem projektu Cadmus, eksperymentuje ona na ludziach używając obcej technologii.

• Snapper Carr w serialu będzie doświadczonym dziennikarzem, który zostanie wyznaczony przez Cat Grant do przerobienia działu artykułów na bardziej oldskulowy.
W komiksach LucasSnapperCarr przez wiele lat współpracował z Justice League.

• Wreszcie czas na Maggie, jest ona dumną pani detektyw. W komiksach pracowała ona zarówno w jednostce specjalnej Metropolis, jak i na komisariacie w Gotham. Sawyer jest lesbijką, zaręczyła się  z Batwoman (Kate Kane).

Pojawiły się plotki mówiące, iż postać Cat Grant (Calista Flockhart) może nie być w 2 sezonie w stałej obsadzie, a w gościnnej. Podobno Flockhart waha się z decyzją wyjazdu do Vancouver.

A wy co sądzicie o nowych postaciach?