PODZIEL SIĘ

Stephen Amell najlepiej znany jest z grania jednego z najsłynniejszych bohaterów DC Comics, Green Arrow’a. Aktor gra mściciela Star City w adaptacji komiksu Arrow” dla stacji CW, jednakże wydaje się, że chce porzucić swoje bohaterskie przyzwyczajenia i przejść na złą stronę. Aktor powiedział fanom na jednym z ostatnich konwentów komiksowych, że pewnego dnia chciałby zagrać jakiegoś znanego złoczyńcę.

Na festiwalu Heroes & Villains Fan Fest powiedział: „Odkładając na chwilę na bok buty bohatera powiem, że chciałbym zagrać słynnego i niezapomnianego złoczyńcę. Kogoś takiego jak Hans Gruber albo Hannibal Lecter.” 

Najwyraźniej aktor myśli o głównych postaciach z Die Hard i Silence of the Lambs. Dwaj wymienieni antagoniści są ikonami w swoich filmach i Amell chciałby spróbować swoich sił grając jednego z nich. Znalezienie takiego klasycznego złoczyńcy i wejście w jego rolę może być trudne, lecz fani wiedzą, że aktora z całą pewnością na to stać.

Oczywiście niektórzy mogą się zastanawiać czy Amell nie wolałby zagrać jakiegoś superzłoczyńcy ze świata DC lub Marvela. Aktor powiedział kiedyś, że jego ulubionym czarnym charakterem z Arrow”  jest Deathstroke, więc mógłby dostać swoją szansę w “Justice League”.

Na chwilę obecną fani mogą być spokojni. Amell nie ma planów porzucenia swojej obecnej roli na rzecz złoczyńcy. Aktor jest szczęśliwy z pracy w Arrow”  i niedługo będzie można zobaczyć pełnię jego możliwości podczas wielkiego superbohaterskiego crossover’u.

W przyszłym tygodniu swój początek będzie miał czteroczęściowy crossover między The Flash” , Supergirl” , Arrow”  i Legends of Tomorrow” .

Będzie się działo!

loading...
  • Stark Łukasz

    Bez urazy, ale z taką drewnianą grą, mógłby zagrać najwyżej owcę w “milczeniu owiec”, albo drzwi w “die hard”..

  • Marqess

    Dokladnie. Tez jestem zdania, ze Amell nie umie grac i ma szczescie, ze go wzieli do TMNT. Nawet w BH9 gral na kloda, i na dwa odcinki mial raptem 3 kwestie. A co do artykulu to do poprawy. Stylllllllllllllll kuleje. Pozdrawiam