Trzeci oraz finałowy film solowy z Wolverinem i odgrywającym go Hugh Jackmanem, który nadal pozostaje bez tytułu [podobno będzie nosił on tytuł Weapon X (Broń X), a zarazem ostatni film, w którym zobaczymy aktora Patricka Stewarta (Profesor X) zakończył zdjęcia w tym miesiącu. Reżyser James Mangold aktualnie pracuje nad całością materiału.

Oprócz Mister Sinistera (a.k.a Nathaniel Essex) i prawdopodobnie X-23 (a.k.a Laura Kinney) większość pozostaje nadal owiana tajemnicą, jednak Mangold podekscytowany zapewnia nas, że ta tajemnica wkrótce zostanie ujawniona.

“Pracujemy każdego dnia w montażowni, Vince. Wkrótce usłyszysz i zobaczysz kilka rzeczy.” – tweetuje Mangold. “Wiem że jesteś podekscytowany i mam nadzieję że cię zaskoczymy.”

Jednak kiedy to “bardzo niedługo” nastąpi? Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku tygodni, dlaczego? ponieważ kolejny wielki film Fox, reżysera Tima Burtona Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children wychodzi 30 września, więc możemy przypuszczać, że zobaczymy wtedy również trailer do filmu.

Jak wasze oczekiwania i przypuszczenia co do ostatniego filmu z naszym ulubionym (moim tak ;D) Mutantem? Podzielcie się tym w komentarzach.