PODZIEL SIĘ
The 100 Setka FLARROW.pl Flarrow The CW

Stacja The CW wydała zwiastun czwartego sezonu The 100. Który ukazuje również wiele materiału z poprzedniego sezonu!

Czwarty sezon The 100, będzie napakowany akcją, a skutki podejmowanych decyzji zawsze będą towarzyszyć bohaterom i będą mieć wpływ na ich rozwój. Producent serialu określa ten sezon jako “Ziemia kontratakuje”. Wątek miłosny Abby i Kane będzie nadal się rozwijać.

https://www.youtube.com/watch?v=z3koIh0Izwk

W nowych odcinkach najbardziej odegra wątek polityczny, ponieważ dowiemy się, kto będzie podejmował decyzje wśród Ziemian. Prawdopodobnie Clarke, będzie wreszcie dumna z podejmowanych decyzji i przestanie się obarczać za to, co zrobiła do tej pory, a jej decyzja z finału trzeciego sezonu, będzie mieć wpływ na wydarzenia w kolejnej serii (ale to chyba żadna nowość?).

Śmierć Lincolna będzie mieć duży wpływ na rozwój postaci Octavii, która w czwartym sezonie skieruje się na bardziej mroczne tory i odetnie się od grupy, by stać się zimnokrwistą zabójczynią. Jest również szansa, że Monty i Jasper się pogodzą. Natomiast Raven wreszcie pogodzi się z swoim bólem i nauczy się go kontrolować i szanować. Wyjawia, że Alie coś w niej zmieniła. Jest mądrzejsza niż kiedykolwiek, a ewolucja tej bohaterki będzie dalej postępować w nowym sezonie.

Premiera czwartego sezonu The 100 22 stycznia 2017r. (czasu polskiego).


Witamy czytelników wśród Setki! To nasza nowa inicjatywa, by promować ten świetny serial, rodzimej stacji seriali bohaterskich, czyli The CW. Mamy nadzieję, że spodoba wam się ta inicjatywa. Szukamy również pomocników by prowadzić tą kategorię na naszym portalu, czyli redaktorów, felietonistów, recenzentów. Piszcie do nas na fanpage’a lub na maila: [email protected]

Może jakiś konkurs niebawem? 🙂