Zaraz po napisach końcowych w X-Men: Apocalypse mogliśmy zobaczyć krótką scenkę i dowiedzieć się, że jeden z największych Badassów pojawi się na dużym ekranie, a dokładniej Nathaniel Essex znany większemu gronu jako Mister Sinister, obsesyjny naukowiec, który został już potwierdzony przez osoby odpowiedzialne za Wolverine 3 (tytuł roboczy).

Wcześniej została wydana wersja HD Apocalypse do której zostało dołączone kilka bonusów, takich jak komentarz Simona Kinberga i reżysera Bryana Singera. W owym komentarzu zawarli, że zapowiedz Sinistera miała przygotować i zachęcić publiczność do Wolverine 3.

Niektórzy z was mogą nie pamiętać tej sceny po napisach ale pokrótce – klip zabrał nas znów do Alakali Lake, ośrodka w którym był przetrzymywany Wolverine, kilku ludzi ubranych w garnitury przeszło się pomiędzy rozsianymi po całym obszarze trupami i zabrało fiolkę z krwią podpisaną Weapon X  i tu pojawia się nawiązanie do Sinistera, albowiem wkładają to do walizki, na której możemy zobaczyć wyraźne logo “Essex Corp” – firma ta należy do wyżej wymienionego jegomościa.

Dla fanów pojawienie się Sinistera w filmie nie było dużym zaskoczeniem jednak miło jest mieć oficjalne potwierdzenie. Jeśli wiecie kim jest Sinister to nie muszę wam mówić, że to łotr, który ma obsesję na punkcie genetyki czyli głównie mutantów, jego przeróżne i pokręcone szalone eksperymenty w dążeniu do stworzenia mutanta idealnego zapewniły mu prawie nieśmiertelność. Tak, eksperymentował również na sobie.

Jednak jeśli chodzi o to kto zagra tą postać, to nadal praktyczne ani słowa o tym, pojawiają się jednak głosy, że w roli zostanie obsadzony Richard E.Grant. Gdy w kwietniu aktor został spytany o koncept swojej postaci, odpowiedział w dwóch słowach “Szalony Naukowiec”. Te słowa najbardziej trafnie opisują tą postać, jednak nadal nie możemy być pewni, że to właśnie Sinister będzie grał główne skrzypce jako ten zły w Wolverine 3.

Do kin Wolverine 3 zawita 3 marca 2017r.

Ja czekam już na tę datę, a Wy?