San Diego Comic Con rozgrzewają fanów Marvel z listą nowych teaserów, zapowiedzi oraz modernizacji w swoim zespole tego wieczoru. Podczas kiedy studio Marvela ujawnia nowe obrazy z Luke Cage, Iron Fist i The Defenders, studio Netflixu pokazało wszystko na gorąco o obecnych produkcjach.

Klip zaczyna się od głosu Karen Page który jest w tle. Głos pyta: „Jak to jest być bohaterem?”. Klip przeplata Daredavila, Jessicę  Jones i Luke Cage razem jako trio, pracujące każde osobno w mieście Piekielnej kuchni. Głos Karen Kontynuuje mówiąc  publiczności  że bohaterowie „ żyją pośród nas” oraz „rzadko są rozpoznawani.”

Oczywiście, otrzymali oni anonimowość, a można powiedzieć że, ich bohaterskie czyny często pozostają niezauważone w codziennym życiu. Ale gdy tylko włoży kostium by walczyć na wojnie bohaterów, gdzie mógłby nigdy nie wygrać, wtedy zaczynaja błyszczeć.

Łączą siły w najbardziej dramatycznym klipie. Ten gorący teaser jest bliski by stać się trailerem dla The Defenders. Dobrze że, nie brakowało bardzo ważnego Dannego Randa. Podczas kiedy Iron Fist może być nieobecne w składzie, fani byli bardzo ciekawi tej permiery podczas San Diego Comic Con. Uczestnicy pisali o tym w media społecznościowych, a cała sala skandowała imiona bohaterów po pojawieniu się klipu.

Klip nawet zaskoczył fanów przez aprobatę dla Franka Castle’a Jona Bernthala jak człowiek może być postrzegany przez lunetę karabinu. Jego głos można usłyszeć w tle mówiący „Jeden w pomieszczeniu. Bang, Bang.” Oczywiście Punisher był wliczony w montaż jak tylko Marvel potwierdziło jego jego rozwój jako solowej serii dla bohatera, lecz trochę informacji w odniesieniu do serii będzie wydane po za tym.

Co wy myślicie o klipie? Czy myślicie że pokazali tylko najlepsze fragmenty z ogródka bohaterów Marvela?