The CW Television Network The CW Logo Image #CW_logo_color Credit: © The CW Television Network

Stacja CW przedłużyła wszystkie 11 seriali obecnych w tym roku na swojej antenie, włączając w to 4 produkcje DC Comics: Arrow (sezon 5), DC’s Legends of Tomoorow (sezon 2), The Flash (sezon 3), które łączy wspólne universum, oraz IZombie, produkcje DC Comics/Vertigo (sezon 3).

Prezes CW Mark Pedowitz ogłosił w piątek na konferencji, że przedłuża wszystkie 11 seriali emitowanych obecnie na antenie na sezon 2016/2017: Jane The Virgin, Crazy Ex-Girlfriend, Supernatural, The 100, The Vampire Diaries, The Originals, nasze 4 seriale DC oraz wiosenną-letnią serie Reign.

“CW stało się domem dla niektórych krytycznie przyjętych spektakli telewizyjnych z szerokiej gamy fantastycznych scenariuszy, pokazywanych w każdym tygodniu, począwszy od komedii muzycznej, tych z Superbohaterami oraz naturalistycznych dramatów sci-fi” – oświadczył w piątek Pedrowitz.

“Jeśli będziemy kontynuować naszą strategię podtrzymania przez kolejny rok pierwotnej ramówki, wybierając te 11 seriali na sezon 2016/2017, stawia to nas na świetnej pozycji, by pokazać, że możemy mieć jeszcze wyższą oglądalność na jesieni, w czasie midseason i w lecie 2017”.

Cieszycie się? Oglądacie jeszcze jakieś seriale CW?