Podczas trwającej kampanii Kevina Smitha, by przynieść jego złoczyńcę Onomatopeję do serialu CW Arrow, reżyser podał datę swojego powrotu do pracy przy serialu The Flash.

flash-kevinsmith-runawaydinosaur-182181

W rozmowie z Den of Geek Smith ujawnił, że będzie z powrotem za reżyserskim sterem w połowie sezonu.

“Wiem, że wracam do pracy przy Flashu w pierwszym tygodniu września, by reżyserować odcinek 7 sezonu 3. Nadal nie dostałem odpowiedzi co do Arrow. Wiesz, bardzo bym chciał, to byłoby wręcz niesamowite. Chciałbym napisać i wyreżyserować Onomatopeję w serialu. Niestety ale, wiem że robią – co to jest? – Wild Dog w tym roku, jak również mega złoczyńcę, więc może oni podchodzą do tego “nie potrzebujemy cię w tej chwili”, czy cokolwiek innego. Ale w tej chwili, nikt tam nie podnosi flagi; Jestem jak “proszę, wybierzcie mnie!” To byłoby zabawne, jak cho**** “.

Choć nie wiemy, o czym będzie odcinek, reżyserowany przez Smitha, to wydaje się prawdopodobne, że kwestie związane z Flashpoint będą uwzględnione. Jak wspominał wcześniej, wolałby reżyserować czyjś odcinek niż pisać i reżyserować jednocześnie. Zack Stentz napisał poprzedni odcinek Flasha, który reżyserował Smith i dużo się mówi, że zajmie się pisaniem również tego.

Jeśli chodzi o Arrow, w zależności od sprawy idą z Onomatopeją, złoczyńca zawsze może pojawić się we Flashu.

“Nawet jeśli nie uda się z Arrow, to mogę to zrobić w The Flash lub Legends Of Tomorrow, czy teraz również w Supergirl. Jest w końcu kilka seriali w CW. “

On na pewno ma kilka opcji pod ręką.