PODZIEL SIĘ

Druga seria pt. “Justice League News” z kolejną dawką wiadomości na temat realizacji Justice League.

Wiele serwisów idzie na masówkę, wrzucając setki newsów o tej produkcji, ja staram się dla was zbierać to w całość, streszczając do szczegółowych informacji.

*** Jeśli ktoś obawia się spoilerów, proszę o nie czytanie tej serii wiadomości, aczkolwiek jak dla mnie, nie ma tutaj nic, co można zaliczyć do spoilerów i zepsucia seansu. ***


1. Zack Snyder zapowiada powrót Supermana w długich włosach!

Tak, to prawda! Zack, jeśli oczywiście sobie nie żartował, potwierdził długie włosy Supermana po powrocie z martwych. Prawdopodobnie, ujrzymy również na jego ciele czarny kostium, z dodatkami srebra (w tym S’ka).

No to przed Henrym Cavillem nie lada wyzwanie, “zapuścić włosy”. Natomiast dobrze nam znany grafik BassLogic, stworzył świetną wizualizację Henry’ego z długimi włosami i… brodą, a również po ogoleniu :).

View post on imgur.com


2. Zdecydowanie większa rola Wonder Woman

http://screenrant.com/wp-content/uploads/wonder-woman-movie-2017-gal-gadot-images.jpg

W filmie Batman v Superman, Gal Gadot nie miała tak dużo czasu ekranowego jak Ben Affleck czy Henry Cavill, aczkolwiek sprawiła dobre wrażenie na widzach, a dzięki temu wzrosła popularność jej solowego filmu Wonder Woman. W Justice League otrzyma większą rolę i z pewnością Wonder Woman będzie tuż po Batmanie, najważniejsza postacią filmu.

W ostatnim wywiadzie reportera Brandona Davisa z Gal Gadot, mógł dowiedzieć się o potwierdzonej różnicy postaci Wonder Woman w jej solowym filmie, a rolą w Justice League. Między oboma filmami jest spora różnica wiekowa  w toczącej się akcji, zobaczymy w nim ‘młodą’ Dianę. Natomiast w JL, będzie to już dojrzała, ‘dorosła’ superbohaterka.

Wprowadzone zostaną zmiany w stroju Wonder Woman, tak by był bardziej komfortowy dla choreografii Gal. Kostiumolog Michael Wilkinson, zapowiedział wzbogacenie koloru czerwonego, by podkreślić przebyte szlaki wojenne Diany.


3. Alexander McQueen i jego znaczący wpływ na stroje Atlantów

Świętej pamięci Alexander McQueen, angielski projektant mody, nawet po 6 latach od śmierci, ma znaczący wpływ na pogląd mody. Królestwo podwodne Atlantydy, które będzie odgrywać główną rolę w filmie, musi mieć swój wystrój. Z pomocą przychodzą pewne projekty McQueena, które przedstawiam poniżej.

View post on imgur.com

Znany nam już z punktu drugiego, kostiumolog Wilkinson zdradził informację, że przy tworzeniu strojów Atlantów, inspiruje się projektami McQueena. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy w przyszłym roku.


4. “Będzie zabawa, będzie się działo, będzie radośnie…”

Tytuł punktu pewnie kojarzy wam się z znaną piosenką zespołu PIERSI – Bałkanica, której tekst wykorzystałem do opisania krótkiej wypowiedzi Gal Gadot, która zapewnia nas o różnicy w procesie tworzenia filmu. Interesująca dynamika, radość, zabawa i aktorzy, którzy zadebiutują ze swoimi postaciami w świecie filmów DC Comics, dodają wiele koloru filmowi. Sama Gal, czuje się świetnie i cieszy się z możliwości grania z nimi.


5. Fabuła rodem z The Magnificent Seven (1960)

W 1960r. powstał western pt. “The Magificent Seven“, opowiadał on o losach meksykańskiej wioski, opanowanej przez grupę bandytów. By chronić siebie i wioskę, mieszkańcy zaopatrują się w broń i amunicję, kończąc na wynajęciu rewolwerowca, który rekrutuje sześciu innych sprzymierzeńców do stawienia czoła bandytom.

Reżyser Justice League, Zack Snyder w wywiadzie dla ComicBook.com, wypowiedział się na ten temat. “Myślę, że Magnificent Seven, jest pewnym wzorem filmu, w aspekcie budowania drużyny.”, Zack dodał również, że jest fanem tego westernu.

A jeśli ktoś nie chce się cofać o 56 lat wstecz, może zobaczyć remake Siedmiu Wspaniałych, który zadebiutuje w polskich kinach 23 września 2016r.