CW wydała oficjalne streszczenie “Flash Back“, który zostanie wyemitowany 29 marca.

W odcinku, Barry cofając się w czasie znajduje siebie samego, w towarzystwie Szczurołapa i Eddiego. Zarówno Andy Mientus i Rick Cosnett powracają.

Alicja Troughton wyreżyserowała odcinek napisany przez Aarona i Todda Helbinga.

Streszczenie poniżej:

CHWILA, W KTÓREJ BARRY JEST O KROK BLIŻEJ ZOMMA – ANDY MIENTUS powraca jako HARTLEY RATHAWAY (Szczurołap) – Po szokującym odkryciu, że Zoomem jest Jay Garrick (Teddy Sears), Barry (Grant Gustin) jest bardziej zdeterminowany niż kiedykolwiek, by wrócić na Ziemię-2, aby zatrzymać Zooma na zawsze. Zdesperowany, by znaleźć sposób, aby zwiększyć swoją szybkość, Barry postanawia cofnąć się w czasie i uchodzić za wcześniejszego siebie, aby dotrzeć do swojego zaciekłego wroga dr Harrisona Wellsa/Eobarda Thawne’a (Tom Cavanagh), by nauczył go, jak być szybszym. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem i Barry staje twarzą w twarz ze swoim wrogiem, Szczurołapem (gościnnie Andy Mientus). Spotyka również starego znajomego Eddiego Thawne’a (gościnnie Rick Cosnett). Iris (Candice Patton) w końcu godzi się ze swoją przeszłością, by zająć się przyszłością.

Jak Waszym zdaniem skończy się spotkanie speedsterów w przeszłości? Czy Wells z Ziemi -1 pomoże Flashowi? Oglądajcie koniecznie odcinek “Flash Back”, którego nazwa nawiązuję do powrotu Barry’ego ze świata SuperGirl…