Gdy Justice Society of America dołączy do Legends of Tomorrow w przyszłym sezonie znacznie powiększy się obsada, możemy się spodziewać większej ilości superbohaterów.

Już wcześniej wiedzieliśmy, iż pojawią się Star-Girl, Dr. Mid-Nite i Obsidian. Ale kogo jeszcze mogą ujrzeć nasze oczy? A kogo byśmy chcieli zobaczyć?

Mamy kilka propozycji…

1 – Spectre 

sp

Skoro już widzieliśmy Matta Ryana jako Constantine’a, to czego nie mielibyśmy zobaczyć Emmetta J. Scanlana jako Jima Corrigana (Spectre)?

Aktor również jest rozpoznawalny wśród fanów komiksów, z jego roli w Strażnikach Galaktyki. Oczywiście Spectre ma wieloletnie połączenie z Justice Society of America. Więcej o tej postaci można poczytać tutaj: SPECTRE- KLIK

2 – WESLEY DODDS –

wes

 

Wesley był bohaterem i członkiem Justice Society of America, znanym pod pseudonimem Sandman. Jako Sandman, Wesley miał jasną pelerynę, która okrywała jego ciemny garnitur. Posiadał też ciemny krawat, który nosił na ciemnej koszuli. Aby ukryć swoją tożsamość, Wesley nosił maskę gazową zakrywającą całą twarz. Urodził się w 1914 roku i jakiś czas później stał się bohaterem, a następnie członkiem Justice Society of America. Można go spotkać w serialu Tajemnice Smallville. Zobaczcie sami:

 

3 – Jack Knight –

jk

Garstka bohaterów z powiązaniami ze Starmanem (Jack Knight) pojawiła się w serialu Flash. Gdy Stargirl będzie w grze, Jack prawdopodobnie nie zostanie Starmanem. Jest on emerytowanym gościem, który posiada bezużyteczny sklep. Całkiem super byłoby zobaczyć go w akcji.

4 – Liri Lee –

kr

W komiksach jest ona członkinią grupy Linear Men, jej towarzyszami są Rip Hunter, Mathew Ryder i Waverider. Liri może być doskonałym dodatkiem do obsady, i przeciwnikiem dla Ripa. Zadaniem drużyny było przede wszystkim pilnowanie czasu, i rozwiązywanie różnych paradoksów. Rip zaczął się z nimi nie zgadzać i najwyraźniej uwięził ich w Vanishing Point, później zaczął pracować z nową grupą, Władcami czasu w towarzystwie Boostera Goolda. 

5 – The Ray –

ray

Już wkrótce dostanie swoją nową serię na CW SEED, więc wydaję się dość oczywistym wyborem. Moglibyśmy zobaczyć Freedom Fighters– i tu zachodzi pytanie, jeśli tak by się stało, to byliby oni wersją z “New Earth” czy może z tej Ziemi, gdzie hitlerowcy wygrali drugą wojnę światową? Tak czy inaczej jestem za crossoverem pomiędzy Legendami a Ray’em, zwłaszcza jeśli Vixen będzie miała silne powiązanie z serialem.

6 – Firehawk –

fre

W serialu który w dużym stopniu dysponuje Firestormem, to trochę zaskakujące, iż nikt nie mówi o tym jak fajnie byłoby zobaczyć Firehawk. Może dlatego, że jest zbędna, ale owy powód nie powstrzymywał ludzi od tęsknienia za Hawkmanem kiedy ten był “martwy” w pierwszym sezonie. Mogłaby mieć na przykład drugoplanową rolę w JSA.

7 – Hourman –

hr

Za pomocą substancji Miraclo zwykły człowiek zdobywał między innymi nadludzką siłę, szybkość i odporność na urazy. Moce działały jednak tylko przez określony czas. Stacja CW początkowo planowała solowy serial z tą postacią. Swego rodzaju odpowiednikiem Miraclo w ARROW była substancja Mirakuru. Pojawienie się Rexa w przyszłym sezonie, może być niesamowitym przeżyciem.

8 – POwerGirl –

pgMogłoby być coś lepszego, niż fakt, iż Jay Garrick z Ziemi 3 posiada wersje Supergirl która w zasadzie jest Power Girl?

9 – Iron munro –

ACD Systems Digital Imaging

Poznajcie Jerry’ego Ordwaya, Iron Munro jest synem Hugo Dannera, głównej postacie w Gladiatorze, mówi się, iż ta powieść była inspiracją dla Supermana. Jest on również dziadkiem Ala Pratta, Kate Spencer, Atom Smashera, i Manhuntera.

10 – Monarch –

mn

Jeden z najbardziej niebezpiecznych wrogów podróżujących w czasie w całej historii DC, przez chwilę myślałem, że to on będzie wrogiem Flasha w 2 sezonie.

 

I to koniec naszej opowieści…