Po obejrzeniu zimowego finału Supergirl, oficjalnie rozpoczęła się Inwazja!, która zaczyna się w końcowych momentach odcinka Supergirl, a następnie przebiega przez trzy pełne dni Flasha, Arrow i DC’s Legends of Tomorrow.

W trakcie trwania crossoveru, Arrow będzie świętował swój setny odcinek, więc przy okazji wizyty bohaterów wszystkich czterech seriali CW DC portal ComicBook.com miał okazję rozmawiać z wieloma członkami obsady Arrowverse o tym jaką odegrali rolę w tym wydarzeniu.

Dziwię się, że byliśmy w stanie to zrobić i że faktycznie się to udało – powiedziała gwiazda Legend Caity Lotz. Miałam niezły ubaw wracając do Arrow; to było całkiem fajne, robić sceny z ludźmi, z którymi tak dawno nie pracowałam. To bardzo interesujące przeżycie. Pojawia się mnóstwo nostalgicznych uczuć do wszystkiego, to potrafi chwilami chwytać za serce. Szkoda, że ​​nie mieliśmy więcej czasu, ponieważ było tak wiele postaci. Moja postać nigdy nie spotkała Iris West i jest taka scena, w której są one w tym samym pomieszczeniu, ale tak naprawdę nie ma między nimi żadnej więzi czy interakcji.

Nie za bardzo mogę mówić na ten temat, ale to co mogę powiedzieć to to, że Wild Dog będzie w crossoverze, a on ma ogromną niechęć do metaludzi – powiedział Rick Gonzalez, który gra Wild Dog w Arrow. Na pewno więc zobaczymy, jak ciężko będzie mu się dogadać z Flashem i Supergirl, jest to po prostu kolejny rzut okiem na jego psychikę, myśli, jego postrzeganie świata i fakt, że istnieją ludzie, którzy mają taki rodzaj mocy i są kim są. Zamiast powiedzieć: “nieźle, ci ludzie mogą robić takie rzeczy”, on powie: “nie, nie lubię cię, ponieważ właśnie to od siebie wnosisz. Właśnie tak się dla mnie prezentujesz.”

To szalony czas dla nas wszystkich, ale wydaje mi się, że w tym chaosie wszyscy czujemy się dobrze, powiedziała gwiazda Supergirl Melissa Benoist. Czy kiedykolwiek widzieliście coś takiego? Crossover nie z jednym, a z trzema serialami? Myślę, że logistycznie, to niemożliwy wyczyn, że jakimś cudem w naszych terminarzach udało się nakręcić te wszystkie grupowe sceny i to podczas zdjęć do pozostałych seriali. Wydaje mi się, że Caity Lotz mówiła, że ​​była taka scena, w której powinna być, a nie mogła się tam pojawić. Jednak mimo wszystko był to strasznie zabawny czas, w powietrzu czuło się niesamowitą energię, kiedy wszyscy byliśmy w jednym pomieszczeniu. Nie mogę się doczekać kiedy w końcu to zobaczę.

invasion-crossover-header-214282

Tak, tak właśnie było, dodał Ramsey. Zawsze myślałem, że to będzie zabawne, kiedy Diggle pozna jakichś kosmitów. On jest naprawdę przyziemnym facetem i metaludzie, czy kosmici go z lekka przerażają, więc sam chciałem zobaczyć jego reakcję na Supergirl.

To było wspaniałe. Wydaje mi się, że to było jak spotkanie z dalszą rodziną, nie widujemy się zbyt często, ale gdy się to udaje naprawdę świetnie się bawimy – powiedziała Danielle Panabaker grająca Killer Frost w serialu Flash o innych gwiazd seriali CW. Nagle stajemy się inną wersją samych siebie. Czuję, że Caitlin często jest strasznie poważna we Flashu, zawsze myśli o konsekwencjach, a jednak w połączeniu z innymi serialami taka nie jest. 

Bałem się, bo to wszystko nieźle namieszało w naszym harmonogramie i te seriale nie należą do najłatwiejszych, są one bardzo męczące, a my zawsze mamy zbyt mało czasu i zawsze jesteśmy w tyle. Jednak mój udział w crossoverze był łatwiejszy niż zwykle, świetnie się bawiłem na planie. Nie każdy to poczuł, ale dla mnie najlepsze działo się gdy byliśmy wszyscy razem w jednym pomieszczeniu, to było czyste szaleństwo, wyjaśnił Victor Garber, gwiazda DC’s Legends of Tomorrow. Z punktu widzenia granej przez niego postaci powiedział, że podczas gdy obcy owładnęli umysł Steina, był on mniej zaniepokojony niż przy zombie. Zombie go przerażają, ale nie sądzę, by coś mogło go zaskoczyć. To było jak “w porządku, a teraz co?”. On musi stanąć na wysokości zadania i dowiedzieć się, jak sprowadzić każdego na statek zanim zostaną zabici.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wielkiego crossoveru, sprawdzaj codziennie nasz portal aby być na bieżąco! 🙂