PODZIEL SIĘ

Pomimo przynoszącego zysku o wysokości 864 milionów $ na całym świecie, Batman v Superman wciąż nie osiągnął tego, co wielu osób zakładało, czyli rekordów w Box Office. Film niezbyt pozytywnie został odebrany przez wielu widzów, a również czekało go dużo niepochlebnych recenzji krytyków filmowych.

Ben Affleck jest bardzo niezadowolony, z powodu negatywnej opinii fanów, bo wierzył w to, że to film dla fanów a nie krytyków.

Jak głoszą plotki portalu BirthMoviesDead’s, oddanie władzy Affleckowi i powierzenie mu funkcji dyrektora wykonawczego solowego filmu z Batmanem, było na celu zaspokojenia jego upokorzenia i niezadowolenia z powodu tak złego odbioru BvS. Co również może być wielką prawdą, ponieważ…

Portal Deadline poinformował, że Ben Affleck podpisał właśnie kontrakt na objęcie stanowiska producenta wykonawczego filmu pt. Justice League!

Miejmy nadzieję, że dzięki Benowi, całe uniwersum kinowe DC Comics pójdzie na przód, w dobrym kierunku i pozytywnej opinii widzów i krytyków (ale to nas najmniej obchodzi).

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!