PODZIEL SIĘ

Melissa Benoist gwiazda SupergirlMegalyn Echikunwoke (Vixen) dołączyły do gwiazd seriali Arrow, The Flash i DC Legends of Tomorrow na scenie podczas CW upfronts.

Wszyscy pojawili się na scenie, by promować ciągle rozwijające się szeregi, adaptacji DC w stacji CW. Gwiazdy na scenie spotkały się po raz pierwszy dając nam wskazówkę, czego możemy się wkrótce spodziewać.

the-cw-league-183272

“Jesteśmy dumni mogąc powitać Melissę i Supergirl w CW tej jesieni. Teraz, Flash, Arrow, Legends of Tomorrow i Supergirl połączą siły w naszym dorocznym crossoverze.” -powiedział Pedowitz.

Odkąd Flash i Arrow były wykorzystane jako fundament do DC Legends of Tomorrow w tym roku, nie mogliśmy zobaczyć żadnego oficjalnego crossoveru między tymi trzema serialami, choć nie jednokrotnie postacie przenikały do świata pozostałych seriali.

W oparciu o przeszłość, wydaje się być bardzo prawdopodobnym, że zapowiadany crossover będzie miał miejsce w grudniu, podczas półmetku sezonów.

“Nie sądzę, że to będzie miało znaczący wpływ na to, co planują producenci Supergirl w drugim sezonie”, powiedział Pedowitz o przejściu do CW. Dodał również, że serial od samego początku powinien mieć tutaj swój dom. Na samym początku, stacja chciała zająć się produkcją serialu Supergirl, jednak koszty udaremniły pomysł, postawienia na czwarty serial o superbohaterach DC, jeszcze przed premierą trzeciego.

Podczas wystąpienia nie było żadnego odniesienia do roli Echikunwoke w wielkim crossoverze. Jej CW Seed animowana seria będzie miała swój drugi sezon w tym roku, a jej postać pojawiła się w Arrow na początku tego roku, przedstawiając wydarzenia, które miały miejsce w pierwszym sezonie serialu Vixen.

Echikunwoke nie mogła powiedzieć co dalej z jej postacią, ale “były rozmowy o jej powrocie do grania Vixen.”

Superbohaterowie DC w trailerze CW to połączenie najważniejszych wydarzeń z Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow i Supergirl w jednym miejscu. Mimo, że Supergirl miała się świetnie w CBS to teraz można poczuć, że w końcu jest tam gdzie naprawdę należy.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!