Atom

Przez większość pierwszego sezonu Legends of Tomorrow pozostawało w XX i XXI wieku (poza kilkoma momentami w Starożytnym Egipcie, aby zgłębić historię Hawkmana, Hawkgirl i Vandala Savage). Wygląda jednak na to, że sytuacja nie będzie podobna w drugim sezonie przygód podróżników w czasie.

Różnica będzie w zasadzie dosyć duża. Wygląda na to, że program zmierza do feudalnej Japonii na początku sezonu.

Można zobaczyć zdjęcie ukazujące Brandona Routh, grającego Atoma, mającego ubrany samurajski hełm oraz siedzący (w swojej zbroi) na koniu. Nie jest to pierwszy raz kiedy Routh wyglądał odrobinę… inaczej na zdjęciach zza kulis. Jednokrotny Supermen był również widziany z dziką fryzurą i brodą.

Drugi sezon Legends of Tomorrow ukaże zespół szukający nowego celu po pokonaniu złoczyńcy pierwszego sezonu – Vandala Savage. Ten sezon będzie też telewizyjnym debiutem niektórych z członków Justice Society of America, klasycznego zespołu DC Comics, takich jak Dr.Mid-Nite, Stargirl, Commander Steel oraz Vixen. Zadebiutuje również złowrogi Legion of Doom, tworzony przez Reverse-Flasha, Merlyna, Damiena Darhka oraz Captaina Colda.