Bądźmy szczerzy, Arrow może przejść do historii jako jeden z lepszych seriali powstałych na podstawie komiksów. Jest jednak rzecz, która może znacznie pomóc osiągnąć ten cel, a mianowicie – bródka Amella.

Stephen Amell, odtwórca głównej roli wielokrotnie powtarzał, że nie może obiecać fanom, że zmieni się dotychczasowy wizerunek postaci, w którą się wcielił.

Poniekąd trzeba pamiętać i jednocześnie usprawiedliwić Stephena i twórców serialu, że każdy dotychczasowy sezon opierał się na retrospekcjach z młodości Olivera. Jak się można domyślić, ciężko było by pogodzić zdjęcia zakładając, że mało kto w takim wieku osiąga taki zarost. Sztuczna broda zaś przysporzyła by wiele nerwów realizatorom przy tuszowaniu niedoskonałości powstałych na skutek naklejonej brody.

Jednak z bardzo pozytywnym odzewem spotkał się wizerunek „starego” Arrowa w jednym z odcinków Legends of Tommorow. Na to wygląda, że Stephen Amell wziął sobie do serca marzenia fanów i prawdopodobnie jego image nieco zbliży się do swojego komiksowego odpowiednika. Zobaczcie jakie zdjęcie umieścił na jednym z portali społecznościowych!

13220957_1057688317649768_4006642051515031693_n

Co o tym sądzicie? Cieszycie się, czy jednak przyzwyczailiście się już do aktualnego wyglądu Green Arrowa? Dajcie znać w komentarzach!