PODZIEL SIĘ

Sloganem trzeciego sezonu Gotham jest “Bohaterzy polegną” co już przedstawia nam nadchodzący sezon nieco złowieszczo. Jeżeli spojrzymy na “dobrych gości” z Gotham City to nie znajdziemy ich zbyt wielu, jednakże Alfred Pennyworth, grany przeze Seana Pertwee, oraz Lucius Fox, grany przez Chrisa Chalka są z pewnością jednymi z najlepszych zawodników. Z upadłymi bohaterami, oraz  biegające gdzieś po mieście potwory na pewno tamta dwójka będzie miała co do roboty w tym roku. Dla Alfreda pierwszym  krokiem jest bycie bardziej przychylnym dla misji Bruce’a, oraz jego metod, nawet jeżeli wciąż jest nie do końca chętny.

“To dotyczy każdego nastolatka – mam nastoletniego syna który nazywa się Alfred, dosyć dziwne – jak z każdym synem, musisz znaleźć drogę do porozumienia, musisz znaleźć haczyk” – Pertwee tłumaczy serwisowi comicbook.com na San Diego Comic Con.

“W ubiegłym sezonie Bruce staje się mężczyzną, jest hormonalnie dojrzały, a Alfred zaczął stosować odwrotną psychologię, w tym sezonie mówi ‘rób co masz robić, po prostu mów mi co dokładnie robisz’  Więc uświadczymy tu pewnego rodzaju większą więź miedzy nimi i zobaczymy jak ta więź kwitnie.”

Jako Alfred – będzie miał okazję do skopania kilka tyłków w trzecim sezonie. Pertwee powiedział stanowcze “tak” oraz “scenarzystom, oraz producentom bardzo na tym zależy

Trzeci sezon Gotham już na antenie telewizji FOX 19 września.